Trivia Crack 2 ikon

Trivia Crack 2 APK

v1.93.0

Android bilgi yarışması oyunu Trivia Crack 2 ile beyninizi geliştirecek, zekanızla hava atacaksınız.


Popüler bilgi yarışması oyunu Trivia Crack yeni özellik ve yeni sorularla güncellenerek ikinci serisinde karşımıza geldi: Trivia Crack 2. Oyunda yapılan en önemli yenilik, takım kurma özelliği. Gerçek oyunculara karşı katılacağınız bilgi yarışmalarında takım işbirliğinden yararlanarak soruları çok daha çabuk çözmeniz mümkün oluyor. Takımın yanında aile ve arkadaşla oynama özellği de yerini koruyor. Yani, ister arkadaşlarınızla veya ailenizle isterseniz de takımla birlikte oynamanız mümkün.


Trivia Crack 2 yenilenmiş arayüz tasarımı ve hareketli grafikleri ile çok daha iyi bir bilgi yarışması oyunu olmuş. Trivia Crack 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek bilginizi gösterin, beyninizi geliştirin. İyi oyunlar.

Trivia Crack 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trivia Crack 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Trivia Crack 2 ekran görüntüleri Trivia Crack 2 ekran görüntüleri Trivia Crack 2 ekran görüntüleri Trivia Crack 2 ekran görüntüleri Trivia Crack 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Trivia Crack 2 APK güncel sürümle oyuna birçok yeni ödül eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder