TRT Bilgi Adası ikon

TRT Bilgi Adası APK

v1.2.1

TRT Bilgi Adası Açıklama

TRT Bilgi Adası APK, eğlenceli oyun kapasitesine sahip keyifli bir soru cevap oyunudur.


TRT Bilgi Adası'nı bir tür soru yarışması olarak düşünebilirsiniz. Bu oyunda farklı olan şey tüm soruların belirli bir hikayeye bağlı olarak karşınıza gelmesi. TRT Çocuk kahramanlarının yer aldığı hikayeye katılarak eğlenceli zamanlar geçirebilir ve bu sırada genel kültürünüzü geliştirecek yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.


Oyun içerisinde birden fazla soru tipi var. İki şıklı, dört şıklı ve resimli cevaplardan oluşan bu soru türlerinin hepsi farklı alanlara hitap ediyor. Oynarken eğlenecek, eğlenirken öğreneceğiniz oyun kurgusuyla milyonlarca oyuncunun beğenerek oynadığı TRT Bilgi Adası, adından anlayacağınız gibi TRT Çocuk ekibi tarafından geliştirilmiş. Tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak oyun severlerin beğenisine sunulan bu oyunu hemen oynamak için TRT Bilgi Adası APK dosyasını indirip cihazınıza kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

TRT Bilgi Adası ekran görüntüleri TRT Bilgi Adası ekran görüntüleri TRT Bilgi Adası ekran görüntüleri TRT Bilgi Adası ekran görüntüleri TRT Bilgi Adası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi31.12.2023 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme7

Dosya boyutu 69.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11575

GÜVENLİKİndireceğiniz TRT Bilgi Adası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trtcocuk.bilgiadasi

APK imzası: 9cffff6f8288011e933f1607a3e93fead564804e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder