Braindom 2: Beyin & zeka testi ikon

Braindom 2: Beyin & zeka testi APK

v1.1.5

Braindom 2: Beyin & zeka testi Açıklama

Braindom 2 APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bilmece ve zeka oyunudur.


Zeka oyunlarını sevenler için Braindom 2: Kim Kimdir? gayet ideal bir oyun. İçerisinde bilmecelerle dolu birçok bulmaca var. Bunları çözmek içinse zihninizi kullanmanız şart. Bilmeceleri çözmek için beyninizi zorlayacaksınız ancak oyunun eğlencesi oldukça yüksek. Oyundaki bulmacalar resimler, insanlar ve kelimeler üzerine kurulu. Her bölümde farklı içerik olduğu için sıkılmadan oynanabiliyor.


Zekâya dayalı oyunları seviyorsanız Braindom 2: Kim Kimdir kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Oynamak için internet bağlantısı gerekiyor, ancak oyun tamamen ücretsiz. Braindom 2 APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Braindom 2 APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş.

Braindom 2: Beyin & zeka testi ekran görüntüleri Braindom 2: Beyin & zeka testi ekran görüntüleri Braindom 2: Beyin & zeka testi ekran görüntüleri Braindom 2: Beyin & zeka testi ekran görüntüleri Braindom 2: Beyin & zeka testi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciMatchingham Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi01.12.2020 - 15:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme51

Dosya boyutu 164 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10679

GÜVENLİKİndireceğiniz Braindom 2: Beyin & zeka testi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.braindom2riddle

APK imzası: 15f89977b230640b29a1ea927c352041f54e999c

Braindom 2: Beyin & zeka testi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Braindom 2: Beyin & zeka testi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Braindom 2: Beyin & zeka testi için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları v1.1.5 için
çooooook güzel