Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ikon

Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları APK

v1.1.5

Braindom 2 APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bilmece ve zeka oyunudur.


Zeka oyunlarını sevenler için Braindom 2: Kim Kimdir? gayet ideal bir oyun. İçerisinde bilmecelerle dolu birçok bulmaca var. Bunları çözmek içinse zihninizi kullanmanız şart. Bilmeceleri çözmek için beyninizi zorlayacaksınız ancak oyunun eğlencesi oldukça yüksek. Oyundaki bulmacalar resimler, insanlar ve kelimeler üzerine kurulu. Her bölümde farklı içerik olduğu için sıkılmadan oynanabiliyor. 


Zekâya dayalı oyunları seviyorsanız Braindom 2: Kim Kimdir kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Oynamak için internet bağlantısı gerekiyor, ancak oyun tamamen ücretsiz. Braindom 2 APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ekran görüntüleri Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ekran görüntüleri Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ekran görüntüleri Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ekran görüntüleri Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Braindom 2: Kim kimdir? Imkansız zekâ oyunları v1.1.5 için
çooooook güzel