Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ikon

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler APK

v0.49

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız eğlenceli bilmece ve bilgi oyunudur.


Türkçe anlamı Beyin Testi olan Brain Test 2, zekaya dayalı bilmece ve bulmaca bölümleri ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Oyun dediğimiz gibi bilmece bölümlerinden oluşuyor. Amacınız, ekranda verilen resimlerden yola çıkarak bilmeceyi çözmek. Çok zorlandığınızda bölümün ipuçları kısmından yardım almanız mümkün.


Android ekosisteminde bu tür zeka gerektiren oyunlar gayet keyifli olur. Brain Test 2'de bu oyunlar arasında başarıyla öne çıkıyor. Bilmece tarzı bulmacaları çözerken farklı yolları keşfedecek, kendinizi farklı şeyleri düşünmeye zorlayacaksınız. Çünkü bu oyundaki bilmeceler sıradan cevaplardan oluşmuyor. Zekice cevaplar üreterek bulmacaları çözmeniz şart.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli. Eğlenceli bölümlerde yer alan karikatür çizimleri ile oyun çok daha eğlenceli hale getirilmiş. Birinci bölümü ile oldukça popüler olan bu oyun, ikinci serisinde de bağımlılık yapacak kadar kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler APK dosyasını ücretsiz indirerek zeka şovuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder