Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ikon

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler APK

v0.49

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler Açıklama

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız eğlenceli bilmece ve bilgi oyunudur.


Türkçe anlamı Beyin Testi olan Brain Test 2, zekaya dayalı bilmece ve bulmaca bölümleri ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor. Oyun dediğimiz gibi bilmece bölümlerinden oluşuyor. Amacınız, ekranda verilen resimlerden yola çıkarak bilmeceyi çözmek. Çok zorlandığınızda bölümün ipuçları kısmından yardım almanız mümkün.


Android ekosisteminde bu tür zeka gerektiren oyunlar gayet keyifli olur. Brain Test 2'de bu oyunlar arasında başarıyla öne çıkıyor. Bilmece tarzı bulmacaları çözerken farklı yolları keşfedecek, kendinizi farklı şeyleri düşünmeye zorlayacaksınız. Çünkü bu oyundaki bilmeceler sıradan cevaplardan oluşmuyor. Zekice cevaplar üreterek bulmacaları çözmeniz şart.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli. Eğlenceli bölümlerde yer alan karikatür çizimleri ile oyun çok daha eğlenceli hale getirilmiş. Birinci bölümü ile oldukça popüler olan bu oyun, ikinci serisinde de bağımlılık yapacak kadar kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler APK dosyasını ücretsiz indirerek zeka şovuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.49

GeliştiriciUnico Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi04.06.2020 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme323

Dosya boyutu 50.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10433

GÜVENLİKİndireceğiniz Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.unicostudio.braintest2new

APK imzası: 13722907527173bb1dc40b11f402f71d441b1872

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.1

12 kullanıcı oyuna göre

Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler v0.49 için
Niye indir demiyor
Kullanıcı resmi
hsnDnz6 ay önce Brain Test 2: Şaşırtıcı Hikayeler v0.49 için
Merhaba, dosya bilgileri kısmında mavi renkli indirme butonu var. Ona tıklayarak indirebilirsiniz.