Hadi Bilgi Yarışması ikon

Hadi Bilgi Yarışması APK

v1.8.0

Hadi Bilgi Yarışması son zamanların en popüler bilgi yarışması oyunlarından biri. Hadi APK dosyasını indirerek bilgi yarışmasındaki yerinizi alın.


Hadi oyununu diğerlerinden öne çıkaran önemli özelliği canlı bölümleri ve para ödüllü olması. Oyunda her gün her gün 12:30 ve 20:30 saatlerinde canlı bilgi yarışmaları düzenleniyor. Bunlara katılarak para ödülleri kazanabilir ve gerçek oyunculara karşı bilginizi yarıştırabilirsiniz.


Oyun tamamen ücretsiz ancak bilgi yarışmasına katılabilmek için internet bağlantısı gerekiyor. Oyunun grafik kalitesi ve arayüz tasarımı oldukça başarılı, kolayca öğreniyor ve şıkları seçebiliyorsunuz. Hadi Bilgi Yarışması APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek para ödüllü bilgi yarışmasını oynamaya başlayabilirsiniz.

Hadi Bilgi Yarışması ekran görüntüleri Hadi Bilgi Yarışması ekran görüntüleri Hadi Bilgi Yarışması ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hadi APK son sürüm güncellemesi ile oyun deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Hadi Bilgi Yarışması için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Hadi Bilgi Yarışması v1.8.0 için
Telefonumu yeni almıştım. Hadi uygulamasını play store dan indirmek istediğimde öğe bulunamadı hatası veriyordu. Sanırım play store daki versiyonu düşük olduğu için göremedi telefon. Ama bu siteden sorunsuz bir şekilde indirebildim. Teşekkür ediyorum