Bejeweled Blitz ikon

Bejeweled Blitz APK

v2.14.0.203

Bejeweled Blitz, eşleştirme tabanlı geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunudur.


Sitemizde birçok eşleştirme tabanlı oyun paylaştık, ancak çoğu genelde liderlik sıralaması yapan oyunlardı. Bejeweled Blitz oyunu gerçek zamanlı olması nedeniyle diğerlerinden öne çıkan başarılı bir oyun kurgusuna sahip. Oyunun temel kurgusu eşleştirme, ancak bu sefer kendi başınıza değil, gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz.


Oyundaki tüm bölümler 60 saniyeden oluşuyor. Bu süre içinde en çok mücevheri eşleştiren ve patlatan oyuncu mücadeleyi kazanmış sayılıyor. Maç sırasında oyuncuları avantajlı duruma geçiren birçok mücevher taşı var. Özellikle Sunstone ve Plume Blast taşlarını denk getiren oyuncular rakiplerine karşı oldukça avantajlı duruma geliyor.


Dünya üzerinde yüz milyondan fazla kişinin Bejeweled Blitz'i oynadığını düşünürsek, oyun hem zor hem de oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Eşleştirme tarzı oyunları seviyorsanız Bejeweled Blitz kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Bejeweled Blitz APK dosyasını hemen indirin ve gerçek oyunculara karşı eşleştirme mücadelesine başlayın. İyi eğlenceler.

Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder