Bejeweled Blitz ikon

Bejeweled Blitz

v2.14.0.203

Bejeweled Blitz, eşleştirme tabanlı geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunudur.


Sitemizde birçok eşleştirme tabanlı oyun paylaştık, ancak çoğu genelde liderlik sıralaması yapan oyunlardı. Bejeweled Blitz oyunu gerçek zamanlı olması nedeniyle diğerlerinden öne çıkan başarılı bir oyun kurgusuna sahip. Oyunun temel kurgusu eşleştirme, ancak bu sefer kendi başınıza değil, gerçek oyunculara karşı oynuyorsunuz.


Oyundaki tüm bölümler 60 saniyeden oluşuyor. Bu süre içinde en çok mücevheri eşleştiren ve patlatan oyuncu mücadeleyi kazanmış sayılıyor. Maç sırasında oyuncuları avantajlı duruma geçiren birçok mücevher taşı var. Özellikle Sunstone ve Plume Blast taşlarını denk getiren oyuncular rakiplerine karşı oldukça avantajlı duruma geliyor.


Dünya üzerinde yüz milyondan fazla kişinin Bejeweled Blitz'i oynadığını düşünürsek, oyun hem zor hem de oldukça eğlenceli bir deneyim sunuyor. Eşleştirme tarzı oyunları seviyorsanız Bejeweled Blitz kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Bejeweled Blitz APK dosyasını hemen indirin ve gerçek oyunculara karşı eşleştirme mücadelesine başlayın. İyi eğlenceler.

Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri Bejeweled Blitz ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.14.0.203

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi28.07.2019 - 17:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme17

Dosya boyutu 96.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9784

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder