Airport Security ikon

Airport Security APK

v1.3.0

Airport Security Açıklama

Airport Security, havaalanındaki güvenliği sağlayacağınız eğlenceli bir Android oyunu.


Özel görevleri yerine getireceğiniz Airport Security oyununda büyük bir havaalanından sorumlu olarak görev alıyorsunuz. Resmi güvenlik görevlisi olarak terminalin ve yolcuların güvenliğinden tamamen siz sorumlusunuz. Görevleriniz arasında sahte pasaportla yolculuk yapmak isteyenleri bulmak olduğu gibi, x-ray cihazlarındaki yasa dışı ürünleri bulmak da var. Görevinizi başarıyla yerine getirdiğiniz sürece havaalanı güvenli bir yer olarak kalacak ve uçaklar uçmaya devam edecek.


Airport Security'nin sevdiğimiz özelliklerinden birisi, yolcuları sorguya çekiyor olmanız. Örneğin, bir yolcudan şüphelendiyseniz, ona bazı sorular sorarak açık vermesini sağlıyorsunuz. Bu da güvenlik görevlisi olarak işinizi kolaylaştırıyor.


Android oyunları arasında oldukça popüler olan Airport Security hem ücretsiz hem de kaliteli grafikleri sayesinde oynamaya değer bir oyun. Kwalee ekibinin geliştirdiği bu oyunu oynamak için Airport Security APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Airport Security ekran görüntüleri Airport Security ekran görüntüleri Airport Security ekran görüntüleri Airport Security ekran görüntüleri Airport Security ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciKwalee Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.03.2022 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme91

Dosya boyutu 116 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11011

GÜVENLİKİndireceğiniz Airport Security APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sunsetgames.bordersecurity

APK imzası: 91b182f92bf3a64a7b43ae8cc3ff5e3e997f647f

Airport Security nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Airport Security APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder