Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Çeşitli Oyunlar » Bus Parking HD v1.0

Bus Parking HD v1.0

sponsorlu bağlantılar
Bus Parking HD v1.0
Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın
sponsorlu bağlantılar

Bus Parking HD v1.0 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Selos 05-01-2014 09:24:43
Admin onur,ilgilendigin icin tesekkurler,bu sitenin yeni uyesiyim de.
Onur 05-01-2014 01:13:34
Selos, sitede hiçbir şekilde ticaret yapmadığımız için sizlere ziyaretçi/üye gözüyle bakıyoruz. Her gün onlarca yorum geliyor, bir kısmını onaylıyor bir kısmını siliyoruz. Sorulu yorumları, o anki durumumuza göre mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyoruz. Tabi ki sorusuna göre. Örneğin, oyun yapımcısı bizmişiz (cepde.net adminleri) gibi oyun hakkında gelen soruları "cevaplayamıyoruz." Yine örneğin, nereden indireceğim? şeklinde gelen soruları "cevaplamıyoruz." Sizin hangi cihazı kullandığınızı bilmiyorum. Oyunu şuan kendi telefonumda denedim, oyun çalıştı. Sizde çalışmadığına göre, ya oyundan kaynaklanıyor ya da kullandığınız cihazdan. Belki de o aldığınız hata anlıktı. Silip tekrar kurmayı denediniz mi? APK dosyası bozuk olan bir oyunu sitede yayınlamamaya gayret ediyoruz, ya dosyasını değiştiriyoruz ya da yayından kaldırıyoruz. Sitede yüklü olan bir kısım oyuna, "Bende çalışmadı", "Bende çalıştı" şeklinde çok fazla yorum geliyor. Bazı oyunlar, her androidli cihazda çalışmıyor maalesef. Yardımcı olabilmişimdir umarım.
Selos 04-01-2014 22:42:21
Ben size bir soru yonelttim, ama siz soruya cevap bile vermediniz,bu mu sizin musteri anlayisiniz? Herkesin girdigi guvenli bir site olacaksaniz adam gibi yoneticiler olun. EDITOR bu yorumu da onayla ki herkes gorsun,musteri anlayisini!!!!!!!!!!
Selos 03-01-2014 20:09:18
Admin onur, benim telefonun android'i 2.3 ama oyunu yukledigim de ” beklenmedik bir bicimde durdu“. Diyor. Bu sorun nedir?cozebilir misin acil cvp.