Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Çeşitli Oyunlar » Bus Parking HD v1.0

Bus Parking HD v1.0

reklamlar
Bus Parking HD v1.0
Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın
reklamlar

Bus Parking HD v1.0 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Selos 4 yıl önce
Admin onur,ilgilendigin icin tesekkurler,bu sitenin yeni uyesiyim de.
Onur 4 yıl önce
Selos, sitede hiçbir şekilde ticaret yapmadığımız için sizlere ziyaretçi/üye gözüyle bakıyoruz. Her gün onlarca yorum geliyor, bir kısmını onaylıyor bir kısmını siliyoruz. Sorulu yorumları, o anki durumumuza göre mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyoruz. Tabi ki sorusuna göre. Örneğin, oyun yapımcısı bizmişiz (cepde.net adminleri) gibi oyun hakkında gelen soruları "cevaplayamıyoruz." Yine örneğin, nereden indireceğim? şeklinde gelen soruları "cevaplamıyoruz." Sizin hangi cihazı kullandığınızı bilmiyorum. Oyunu şuan kendi telefonumda denedim, oyun çalıştı. Sizde çalışmadığına göre, ya oyundan kaynaklanıyor ya da kullandığınız cihazdan. Belki de o aldığınız hata anlıktı. Silip tekrar kurmayı denediniz mi? APK dosyası bozuk olan bir oyunu sitede yayınlamamaya gayret ediyoruz, ya dosyasını değiştiriyoruz ya da yayından kaldırıyoruz. Sitede yüklü olan bir kısım oyuna, "Bende çalışmadı", "Bende çalıştı" şeklinde çok fazla yorum geliyor. Bazı oyunlar, her androidli cihazda çalışmıyor maalesef. Yardımcı olabilmişimdir umarım.
Selos 4 yıl önce
Ben size bir soru yonelttim, ama siz soruya cevap bile vermediniz,bu mu sizin musteri anlayisiniz? Herkesin girdigi guvenli bir site olacaksaniz adam gibi yoneticiler olun. EDITOR bu yorumu da onayla ki herkes gorsun,musteri anlayisini!!!!!!!!!!
Selos 4 yıl önce
Admin onur, benim telefonun android'i 2.3 ama oyunu yukledigim de ” beklenmedik bir bicimde durdu“. Diyor. Bu sorun nedir?cozebilir misin acil cvp.