Bus Parking HD v1.0 ikon

Bus Parking HD v1.0

Bu içerik Cepde editörleri tarafından arşiv olarak işaretlenmiş. İçeriğin geliştirilme ve yayınlanma tarihi çok eski olduğu için cihazınızda düzgün çalışmayabilir.
Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri Bus Parking HD v1.0 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi03.01.2014 - 19:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8555

Dosya boyutu 33.2 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 5246

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Selos5 yıl önce
Admin onur,ilgilendigin icin tesekkurler,bu sitenin yeni uyesiyim de.
Kullanıcı resmi
Onur5 yıl önce
Selos, sitede hiçbir şekilde ticaret yapmadığımız için sizlere ziyaretçi/üye gözüyle bakıyoruz. Her gün onlarca yorum geliyor, bir kısmını onaylıyor bir kısmını siliyoruz. Sorulu yorumları, o anki durumumuza göre mümkün olduğunca cevaplamaya çalışıyoruz. Tabi ki sorusuna göre. Örneğin, oyun yapımcısı bizmişiz (cepde.net adminleri) gibi oyun hakkında gelen soruları "cevaplayamıyoruz." Yine örneğin, nereden indireceğim? şeklinde gelen soruları "cevaplamıyoruz." Sizin hangi cihazı kullandığınızı bilmiyorum. Oyunu şuan kendi telefonumda denedim, oyun çalıştı. Sizde çalışmadığına göre, ya oyundan kaynaklanıyor ya da kullandığınız cihazdan. Belki de o aldığınız hata anlıktı. Silip tekrar kurmayı denediniz mi? APK dosyası bozuk olan bir oyunu sitede yayınlamamaya gayret ediyoruz, ya dosyasını değiştiriyoruz ya da yayından kaldırıyoruz. Sitede yüklü olan bir kısım oyuna, "Bende çalışmadı", "Bende çalıştı" şeklinde çok fazla yorum geliyor. Bazı oyunlar, her androidli cihazda çalışmıyor maalesef. Yardımcı olabilmişimdir umarım.
Kullanıcı resmi
Selos5 yıl önce
Ben size bir soru yonelttim, ama siz soruya cevap bile vermediniz,bu mu sizin musteri anlayisiniz? Herkesin girdigi guvenli bir site olacaksaniz adam gibi yoneticiler olun. EDITOR bu yorumu da onayla ki herkes gorsun,musteri anlayisini!!!!!!!!!!
Kullanıcı resmi
Selos5 yıl önce
Admin onur, benim telefonun android'i 2.3 ama oyunu yukledigim de ” beklenmedik bir bicimde durdu“. Diyor. Bu sorun nedir?cozebilir misin acil cvp.