Monster Painting Book v1.0.1 ikon

Monster Painting Book v1.0.1 APK

Monster Painting Book v1.0.1 Açıklama

Birbirinden ilginç ve şaşırtıcı şirin canavarları boyamaya ne dersiniz? Cevabınız “Evet” ise o halde “Monster Painting Book” oyunumuzu indirerek eğlenceye başlayabilirsiniz. Monster serisinde tam 18 adet özgün ve tasarımsal canavar sizleri bekliyor. Balık canavarı, fıstık canavarı, kaçık mikrop ve canavar prenses bunlardan sadece birkaçı diyebiliriz. Çocuk oyunları kategorisinde akla gelen ilk oyunlardan boyama oyunlarında oyunun işlevsel olması da çok önemlidir. Canavar Boyama Kitabı, oyununda detaylı renk paletleri, işlevsel silgi, paylaşım butonu ve hızlı resim değiştirme gibi seçenekler sizleri bekliyor. Boyama oyunu çocukların renksel gelişimlerine ve hayvanları öğrenmesine katkıda bulunur. Evebeynlerden ricamız ise çocukların elektronik ortamda boyama yakında; zihin-kas koordinasyonlarının gelişmesi için kağıt üzerine de çizimler için yönlendirmesi olacaktır.Oyunun Genel Özellikleri:

- Fırça ile boyama.

- Kalem ile boyama.

- Renk paletinden detaylı renk seçimleri.

- Silgi fonksiyonu.

- Ekranı tamamı ile silme fonksiyonu.

- Boyanan resmi sosyal ağlarda paylaşma imkanı.

- Resimleri galeriye kaydedebilme.

- Resimlere yakınlaşıp – uzaklaşabilme özelliği.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2014 - 02:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3460

Dosya boyutu 10.9 MB

Paylaşanozgunsandal

CepdeID 5589

GÜVENLİKİndireceğiniz Monster Painting Book v1.0.1 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.monstersPainting

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

7 kullanıcı oyuna göre

Monster Painting Book v1.0.1 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 yıl önce
Iyi güzelmiş