Ozmo Adventure Land ikon

Ozmo Adventure Land APK

v1.3.8

Ozmo Adventure Land Açıklama

Ozmo Adventure Land APK ile eğlenceli mini oyunlar oynayın.


Çikolata markası olarak tanıdığımız Ozmo karakteri Android oyun olarak karşımızda. Birbirinden eğlenceli mini oyunları bir araya getiren Ozmo Adventure Land oyununda hem eğlence hem de öğrenme bir arada. Ozmo karakterini kontrol edeceğiniz mini oyunlar içerisinde yarış, boya yapma, bulmaca çözme, çocuk parkı, çiftlik, basketbol ve benzeri tarzda birçok bölüm var. Her bölümün kendine ait kurgusu ve görevleri var. Bu sayede oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.


Türkiye merkezli gıda üreticisi Şölen tarafından sunulan Ozmo Adventure Land sezgisel kontrolleri ve kaliteli grafikleri sayesinde eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Ozmo Adventure Land APK dosyasını hemen indirerek Ozmo karakteriyle birlikte eğlenceli oyunları oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ozmo Adventure Land ekran görüntüleri Ozmo Adventure Land ekran görüntüleri Ozmo Adventure Land ekran görüntüleri Ozmo Adventure Land ekran görüntüleri Ozmo Adventure Land ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.8

GeliştiriciŞölen

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi21.08.2023 - 12:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme15

Dosya boyutu 204 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11487

GÜVENLİKİndireceğiniz Ozmo Adventure Land APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Solen.OzmoAdventureLandMain

APK imzası: d884834a50a412011e6bf91ce1b55b948bea8440

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder