PJ Masks™: Kahraman Akademisi ikon

PJ Masks™: Kahraman Akademisi APK

v2.1.2

PJ Masks™: Kahraman Akademisi Açıklama

PJ Masks™: Kahraman Akademisi APK oyunu ile pijamaskelilerin eğlenceli hikayesine ortak olun.


PijaMaskeliler isimli sevimli bir grubun hikayesini konu alan PJ Masks™: Kahraman Akademisi oyununda eğitim konulu görevler sizleri bekliyor. Mantık, bulmaca, algoritma, teknoloji ve mühendislik gibi alanlarda görevlerin yer aldığı bu oyun eğlendirirken eğitici görevleri oyun severlere sunuyor. Minik kahramanların görevi ise süper güçlerini kullanarak gecenin kötü çocuklarını yenmek. Bunu başarmak için de sizin yardımınıza ihtiyaçları var.


PijaMaskeliler oyunu temel olarak eğitim odaklı geliştirilmiş. Bu oyunu oynarken kodlamanın temel prensiplerini öğrenecek, deneme yanılma yöntemlerinden yararlanarak problem çözme yeteneğinizi geliştirecek ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele gibi sevimli ana karakterlerle birlikte aksiyon ve eğlence dolu hikayede ilerleyin, oyun oynarken eğlenmenin keyfini çıkarın.


Oyun oynarken eğitici görevlerle bir şeyler öğrenmeyi seviyorsanız Bu oyun tam size göre. PJ Masks™: Kahraman Akademisi APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

PJ Masks™: Kahraman Akademisi ekran görüntüleri PJ Masks™: Kahraman Akademisi ekran görüntüleri PJ Masks™: Kahraman Akademisi ekran görüntüleri PJ Masks™: Kahraman Akademisi ekran görüntüleri PJ Masks™: Kahraman Akademisi ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.2

GeliştiriciEntertainment One

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.05.2023 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 218 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11422

GÜVENLİKİndireceğiniz PJ Masks™: Kahraman Akademisi APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pjmasks.heroacademy

APK imzası: 1e311eb85955e9a7d97e22a067517f014119c458

PJ Masks™: Kahraman Akademisi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PJ Masks™: Kahraman Akademisi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder