Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ikon

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art APK

v1.6

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art Açıklama

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art, Hint geleneklerine göre makyaj yapma kurgusuna sahip eğlenceli bir oyun.


Bilindiği gibi Hindistan kültürü oldukça renkli. Kıyafetler, makyajlar ve takılar rengarenk şekilde tasarlanıyor. Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art oyunu da bu tür şekilde renkli görevleri tamamlayacağınız bir yapım. Oyundaki göreviniz, evlenmek üzere olan insanları Hint düğün geleneklerine göre hazırlamak. Görevleriniz arasında makyaj yapma, kıyafet seçme ve kıyafete uygun takıları seçmek var. İnsanlar ne kadar şık olursa, o kadar hızlı şekilde seviye ilerleyebiliyorsunuz.


Android makyaj yapma oyunları arasında yer alan oyun tamamen ücretsiz sunuluyor. Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art APK dosyasını indirerek Hintlilerin rengarenk makyajlarını yapmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

GeliştiricidivineGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi10.09.2020 - 02:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 22.0 MB

PaylaşanAKSOY BİLİŞİM

CepdeID 10570

GÜVENLİKİndireceğiniz Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.divinegames.westernindianweddingmakeupsalonandhandart

APK imzası: 2781029a020042ee3a5e4507b8940cc97a52b20a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder