Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ikon

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art APK

v1.6

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art, Hint geleneklerine göre makyaj yapma kurgusuna sahip eğlenceli bir oyun.


Bilindiği gibi Hindistan kültürü oldukça renkli. Kıyafetler, makyajlar ve takılar rengarenk şekilde tasarlanıyor. Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art oyunu da bu tür şekilde renkli görevleri tamamlayacağınız bir yapım. Oyundaki göreviniz, evlenmek üzere olan insanları Hint düğün geleneklerine göre hazırlamak. Görevleriniz arasında makyaj yapma, kıyafet seçme ve kıyafete uygun takıları seçmek var. İnsanlar ne kadar şık olursa, o kadar hızlı şekilde seviye ilerleyebiliyorsunuz.


Android makyaj yapma oyunları arasında yer alan oyun tamamen ücretsiz sunuluyor. Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art APK dosyasını indirerek Hintlilerin rengarenk makyajlarını yapmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri Indian Western Wedding Makeup Salon and Hand Art ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder