SketchBook - draw and paint ikon

SketchBook - draw and paint

v5.1.3

Bilgisayar versiyonlarında mühendislik ve sanat için kullanılan SketchBook, başarılı fizik optimizasyonu sayesinde mobil cihazınız üzerinde de çizim yapmanızı sağlıyor.


Hem telefon hem de tablet üzerinde kullanabileceğiniz uygulama çizim için ihtiyacınız olan tüm aletlere sahip. Mürekkepli, yumuşatma ve doku fırçalarının da dahil olduğu 170 civarında fırça ile çiziminizi istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Bu fırçaların dışında bilgisayarda da olan Radyal Simetri, Cetvel ve Elips, Tam Katman Desteği ve Tarama Kroki gibi yardımcı çizim araçları SketchBook'un mobil uygulamasında sunuluyor.


SketchBook'la yapacağınız çizimler otomatik olarak telefonunuzun hafızasına proje dosyası olarak kaydedildiği için herhangi bir kayıp yaşamıyorsunuz. Ayrıca yanlış çizimler için istediğiniz kadar geri alma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Profesyonel olarak çizim yapmıyorsanız, otomatik kaydetme ve geri alma özelliklerini kullanarak çok ilginç tasarımlara imza atabilirsiniz. Android çizim uygulamaları arasında özellikleriyle öne çıkan SketchBook'a ait APK dosyasını hemen indirerek çizim yapmaya başlayabilirsiniz.

SketchBook - draw and paint ekran görüntüleri SketchBook - draw and paint ekran görüntüleri SketchBook - draw and paint ekran görüntüleri SketchBook - draw and paint ekran görüntüleri SketchBook - draw and paint ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SketchBook yeni güncellemesiyle açılış ekranı kullanımdan kaldırılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.1.3

GeliştiriciAutodesk Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi24.11.2017 - 20:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme285

Dosya boyutu 69.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7973

Güvenlik seçicileri
SketchBook - draw and paint eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm SketchBook - draw and paint versiyonları:
  • 1. SketchBook v4.1.14
  • 2. SketchBook v4.1.6
  • 3. SketchBook v4.0.1

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder