ZEPETO ikon

ZEPETO APK

v3.14.2

ZEPETO, kendi avatar karakterinizi yaparak mini oyunlar oynayacağınız eğlenceli bir Android uygulamasıdır.


Oynaması gayet keyifli olan ZEPETO'ya kendi 3D avatar karakterinizi oluşturarak başlıyorsunuz. ZEPETO APK dosyasını indirip kurduktan sonra galeriden bir fotoğrafınızı seçerek veya selfie çekerek uygulamadaki karakterinizi oluşturmanız gerekiyor. Size benzeyen avatar karakteri oluştuktan sonra kıyafetleri, giysileri ve eğlence partileri dahil her şeyiyle ilgilenmeniz gerekiyor. Oyun yapı olarak SIMS serisine çok benziyor. Karakter oluştur, yönet, eğlendir ve sanal çevre kurarak diğer insanlarla iletişime geç yapısı şu an için gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.


ZEPETO hem grafikleri hem de kendine has oyun kurgusu ile gayet başarılı bir yapım. Kendinize benzeyen bir karakterle birlikte oynamak oldukça iyi bir deneyim. ZEPETO APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi avatar karakterinizi oluşturabilir ve onunla mini oyunlar oynayabilirsiniz.

ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

ZEPETO APK son sürüm güncellemesinde yeni özellikler oyuna eklenmiş. ZEPETO'nun son sürümüyle eklenen eşya oluşturma özelliği ile istediğiniz her şeyi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder