ZEPETO ikon

ZEPETO APK

v3.14.2

ZEPETO Açıklama

ZEPETO, kendi avatar karakterinizi yaparak mini oyunlar oynayacağınız eğlenceli bir Android uygulamasıdır.


Oynaması gayet keyifli olan ZEPETO'ya kendi 3D avatar karakterinizi oluşturarak başlıyorsunuz. ZEPETO APK dosyasını indirip kurduktan sonra galeriden bir fotoğrafınızı seçerek veya selfie çekerek uygulamadaki karakterinizi oluşturmanız gerekiyor. Size benzeyen avatar karakteri oluştuktan sonra kıyafetleri, giysileri ve eğlence partileri dahil her şeyiyle ilgilenmeniz gerekiyor. Oyun yapı olarak SIMS serisine çok benziyor. Karakter oluştur, yönet, eğlendir ve sanal çevre kurarak diğer insanlarla iletişime geç yapısı şu an için gayet başarılı bir oyun deneyimi sunuyor.


ZEPETO hem grafikleri hem de kendine has oyun kurgusu ile gayet başarılı bir yapım. Kendinize benzeyen bir karakterle birlikte oynamak oldukça iyi bir deneyim. ZEPETO APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi avatar karakterinizi oluşturabilir ve onunla mini oyunlar oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

ZEPETO APK son sürüm güncellemesinde yeni özellikler oyuna eklenmiş. ZEPETO'nun son sürümüyle eklenen eşya oluşturma özelliği ile istediğiniz her şeyi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.

ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri ZEPETO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.14.2

GeliştiriciSNOW Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.02.2020 - 12:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme496

Dosya boyutu 181 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10151

GÜVENLİKİndireceğiniz ZEPETO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: me.zepeto.main

APK imzası: 55bd80bd23dde4642a36035d901d793efe24d124

ZEPETO eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm ZEPETO versiyonları:
  • 1. ZEPETO v2.22.2
  • 2. ZEPETO v2.18.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder