Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ikon

Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma APK

v7.10.7

Nonolive, Android mobil cihazlar için geliştirilmiş başarılı bir canlı yayın uygulaması.


Mobilde canlı yayın özellikle gamer dediğimiz oyuncular arasında oldukça popüler. Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma uygulaması da buna yönelik geliştirilmiş. Temel özelliği ise canlı yayın yapma ve canlı yayınlara katılma. Biz oyuncular tarafından kullanılıyor dedik ama Nonolive'da hayat tarzından yemek tariflerine, dans şovlarından canlı eğitimlere kadar farklı konularda canlı yayınlar yapılıyor.


Android canlı yayın uygulamaları arasında Nonolive, kesintisiz ve farklı konulardaki yayınları ile öne çıkıyor. Ayrıca gamerların son zamanlardaki popüler yayın platformu olmuş durumda. Daha önceden YouTube üzerinden yapılan yayınlar Nonolive'a geçmeye başladı diyebiliriz. Oyun ve farklı konulardaki canlı yayınlara katılmak için Nonolive APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Uygulama tamamen ücretsiz.

Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ekran görüntüleri Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ekran görüntüleri Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ekran görüntüleri Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ekran görüntüleri Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Nonolive APK güncel sürümü ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma v7.10.7 için
Artık olay sotre ye çıkmıyo bende buradan indirdik dizede tavsiye ederim
Ziyaretçi2 yıl önce Nonolive - Canlı yayın ve görüntülü konuşma v7.1.6 için
Super uygulama