Disney+ ikon

Disney+ APK

v2.8.0-rc2

Disney+ Android uygulaması ile onlarca film, belgesel ve dizi telefonlarınıza geliyor.


Disney Plus adıyla Türkiye'ye giriş yapan Disney platformu birçok içeriği kullanıcılarla buluşturuyor. Platform içerisinde onlarca film, dizi, belgesel ve çizgi film var. Abone olduktan sonra tüm yapımları istediğiniz kadar, sınırsız izleme hakkınız oluyor.


Platformun teknik özellikleri de içeriği kadar oldukça zengin. 4K UHD ve HDR video oynatma teknolojilerinin yanında IMAX ve 10 cihaza kadar giriş yapma hakkınız oluyor. Üstelik platformdaki her içeriği indirme şansınız var. Yani üye olduktan sonra içerikleri telefon veya tabletinize indirebilir, internet olmadan istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Disney Plus APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Disney+ nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disney+ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

DisneyPlus APK güncel sürümünde video izlerken yaşanan bazı hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder