Disney+ ikon

Disney+ APK

v2.15.3-rc5

Disney+ Açıklama

Disney+ Android uygulaması ile onlarca film, belgesel ve dizi telefonlarınıza geliyor.


Disney Plus adıyla Türkiye'ye giriş yapan Disney platformu birçok içeriği kullanıcılarla buluşturuyor. Platform içerisinde onlarca film, dizi, belgesel ve çizgi film var. Abone olduktan sonra tüm yapımları istediğiniz kadar, sınırsız izleme hakkınız oluyor.


Platformun teknik özellikleri de içeriği kadar oldukça zengin. 4K UHD ve HDR video oynatma teknolojilerinin yanında IMAX ve 10 cihaza kadar giriş yapma hakkınız oluyor. Üstelik platformdaki her içeriği indirme şansınız var. Yani üye olduktan sonra içerikleri telefon veya tabletinize indirebilir, internet olmadan istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için Disney Plus APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Disney+ son sürüm APK güncellemesinde videoların görüntülenmesinde yaşanan sorunlar düzeltilmiş.

Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri Disney+ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.15.3-rc5

GeliştiriciDisney

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi21.05.2022 - 20:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme563

Dosya boyutu 22.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11052

GÜVENLİKİndireceğiniz Disney+ APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.disney.disneyplus

APK imzası: b81339d245a4f132845b6c0a91b2f08fb7df5ef9

Disney+ eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Disney+ versiyonları:
  • 1. Disney+ v2.12.0-rc3
  • 2. Disney+ v2.8.0-rc2
  • 3. Disney+ v2.7.2-rc1

Disney+ nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disney+ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Disney+ için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 ay önce Disney+ v2.15.3-rc5 için
ÇQKİYİ