Minimap for Minecraft ikon

Minimap for Minecraft APK

v3.0.1

Minimap for Minecraft, Minecraft oyun ekranına mini bir harita ekleyen yardımcı mod uygulamasıdır.


Minecraft'ta yolunuzu daha kolay bulmanız için geliştirilen Minimap for Minecraft, oyun oynarken ekrana küçük bir harita ekliyor ve çevrenizde ne olup bittiğini daha kolay öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanında haritanın gösterdiği öğeler arasında yakınınızda yer alan tehlikeler de var. Örneğin, yakın çevrenizde zararlı çeteler, hayvanlar, iskelet veya zombiler varsa Minimap for Minecraft ile ekrana gelen haritada görebiliyorsunuz.


Minimap for Minecraft ile gelen harita oldukça küçük ama başarılı bir şekilde gösteriliyor. Haritanın küçük olması sayesinde oyun oynarken kısıtlanmıyorsunuz. Hatta çevredeki nesneleri gördüğünüz için daha rahat bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Milyonlarca Minecraft oyuncusunun kullandığı bu mini harita tamamen ücretsiz. Minimap for Minecraft APK dosyasını hemen indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Minimap for Minecraft ekran görüntüleri Minimap for Minecraft ekran görüntüleri Minimap for Minecraft ekran görüntüleri Minimap for Minecraft ekran görüntüleri Minimap for Minecraft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder