Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ikon

Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü APK

v1.5.2

Reface APK uygulaması ile fotoğraf ve videolardaki yüzünüzü eğlenceli şekillerle değiştirebilirsiniz.


Eğlence amaçlı geliştirilen Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü uygulaması ile yüz değiştirmek artık kolay. Ancak bu uygulama yüzünüzü güzelleştirmek yerine onu komik şekillerle değiştirmenizi sağlıyor. Yüz değiştirme işlemi için farklı yollar var. Yüzü başka bir vücuda monte etme, ya da aynı fotoğraf üzerinde yüzü değiştirmek bir örnek. Bu sayede hem arkadaş ortamında hem de kendi kendinize eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlıyor.


Reface'in temel özelliği komik yüz değiştirme. Bunun dışında farklı efekt ve çıkartma desteği de mevcut. Örneğin, fotoğrafınıza vücut geliştirme efekti uygulayabilirsiniz. İsterseniz videoları gif'e dönüştürebilir veya fotoğraflardan kolaj da oluşturabilirsiniz. Reface uygulaması ücretsiz. Reface APK dosyasını indirip yüz değiştirme yaparak eğlenmeye başlayabilirsiniz.

Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ekran görüntüleri Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ekran görüntüleri Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ekran görüntüleri Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ekran görüntüleri Reface: Komik yüz değiştirme ve face swap editörü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder