Google Play Oyunlar

Google Play Oyunlar

v5.3.99 (174200566.174200566-012)

Google Play Oyunlar, Android ekosistemindeki oyunlara yönelik geliştirilen temel bir uygulama.

 

Google Play Oyunlar ile Android cihazınızdaki hemen hemen tüm oyunlarla uyumlu çalıştığı için, oyunlarla ilgili genel bir istatistik ve yedekleme verileri tutuyor. Bu sayede hem oyunlardaki istatistiklerinizi görebiliyor hem de oyunlarda kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Bu veriler normalde herkese açık kaydediliyor ancak, isterseniz bunları gizleme seçeneğiniz var. Uygulama tüm Android cihazlarında kullanılabildiği için, ister arkadaşınızla ister dünyanın herhangi bir yerindeki oyuncuyla uygulamaya bağlanarak istediğiniz oyunu oynamanız mümkün. Hatta bu özellik sayesinde birçok oyun özel düello tarzı bölümlere sahip olmaya başlamış bulunuyor. 

 

Uygulama kendi içerisinde de PAC-MAN, Solitaire ve Kriket gibi yükleme gerektirmeyen oyunları sunuyor. Buradaki özel durum ise bu oyunları oynayan herkes tamamen gerçek oyuncular. Google tarafından resmi olarak geliştirilen ve tüm Android oyunlarının merkezi olan Google Play Oyunlar'ı hemen indirerek istatistiklerinizi takip etmeye başlayabilirsiniz.

Google Play Oyunlar ekran görüntüleri Google Play Oyunlar ekran görüntüleri Google Play Oyunlar ekran görüntüleri Google Play Oyunlar ekran görüntüleri Google Play Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.3.99 (174200566.174200566-012)

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

GeliştiriciGoogle LLC

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme675

Eklenme tarihi2 ay önce

Dosya boyutu 11.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8016

Google Play Oyunlar Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder