Truecaller - Arayan Kimliği ikon

Truecaller - Arayan Kimliği

v10.30.7

Truecaller - Arayan Kimliği, telefonunuza gelen arama ve mesajların sahiplerine ilişkin bilgilere ulaşabileceğiniz ve isterseniz engelleyebileceğiniz başarılı bir program.

 

Truecaller, istenmeyen numaraları engelleme konusunda gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. İster arayan isterse de mesaj yoluyla olsun sizi rahatsız eden tüm numaraları uygulama aracılığıyla engelleyebiliyorsunuz. Engelleme işlevinin öne çıkan en önemli özelliği, engelleme işlemini oluşturacağınız filtreye göre otomatik olarak yapabilmesi. Örneğin, sürekli gönderilen pazarlama mesajlarından kurtulmak için bir filtre oluşturduğunuzda Truecaller gelen mesajı inceleyerek pazarlama mesajı olup olmadığına karar veriyor ve ona göre engelleme işlemini gerçekleştiriyor.

 

Uygulamanın bir diğer özelliği ise rehberinizde kayıtlı olmayan numaraları kullanan isimleri göstermesi. Şebeke ağı üzerinde adının görüntülenmesine izin verilen numaralar Truecaller'in veritabanında toplanarak kullanıcılara gösteriliyor. Buna ek olarak, eğer aramak istediğiniz telefonda da Truecaller yüklüyse numaranın müsait olup olmadığını uygulama arayüzünde görebiliyor ve ona göre arama yapabiliyorsunuz. Arkadaşlar arası iletişimde oldukça popüler olan uygulama son zamanların trendi 'durum güncellemesi' özelliğine de sahip. Profilinizden belirleyeceğiniz durum mesajlarınızı rehberinizdeki Truecaller kullanıcılarının hepsi görebiliyor, bu nedenle gizliliğinize dikkat etmenizde fayda var.

Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

SMS mesajı gönderirken yaşanan takılma sorunu düzeltilmiş,

Uygulama genelinde hata düzeltmeleri yapılmış,

Truecaller Gold üyelik paketi eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.30.7

GeliştiriciTrue Software Scandinavia AB

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi27.07.2017 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme892

Dosya boyutu 33.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7689

Güvenlik seçicileri
Truecaller - Arayan Kimliği eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Truecaller - Arayan Kimliği versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
secattin6 ay önce Truecaller - Arayan Kimliği v8.21 için
Teşekkürler