Truecaller - Arayan Kimliği ikon

Truecaller - Arayan Kimliği APK

v13.17.6

Truecaller - Arayan Kimliği Açıklama

Truecaller - Arayan Kimliği, telefonunuza gelen arama ve mesajların sahiplerine ilişkin bilgilere ulaşabileceğiniz ve isterseniz engelleyebileceğiniz başarılı bir program.


Truecaller, istenmeyen numaraları engelleme konusunda gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. İster arayan isterse de mesaj yoluyla olsun sizi rahatsız eden tüm numaraları uygulama aracılığıyla engelleyebiliyorsunuz. Engelleme işlevinin öne çıkan en önemli özelliği, engelleme işlemini oluşturacağınız filtreye göre otomatik olarak yapabilmesi. Örneğin, sürekli gönderilen pazarlama mesajlarından kurtulmak için bir filtre oluşturduğunuzda Truecaller gelen mesajı inceleyerek pazarlama mesajı olup olmadığına karar veriyor ve ona göre engelleme işlemini gerçekleştiriyor.


Uygulamanın bir diğer özelliği ise rehberinizde kayıtlı olmayan numaraları kullanan isimleri göstermesi. Şebeke ağı üzerinde adının görüntülenmesine izin verilen numaralar Truecaller'in veritabanında toplanarak kullanıcılara gösteriliyor. Buna ek olarak, eğer aramak istediğiniz telefonda da Truecaller yüklüyse numaranın müsait olup olmadığını uygulama arayüzünde görebiliyor ve ona göre arama yapabiliyorsunuz. Arkadaşlar arası iletişimde oldukça popüler olan uygulama son zamanların trendi 'durum güncellemesi' özelliğine de sahip. Profilinizden belirleyeceğiniz durum mesajlarınızı rehberinizdeki Truecaller kullanıcılarının hepsi görebiliyor, bu nedenle gizliliğinize dikkat etmenizde fayda var.

Son güncellemede neler var?

Truecaller APK son sürüm güncellemesinde;

Arama yapmayı hızlandıracak geliştirmeler yapılmış,

Uygulama boyutu küçültülmüş,

Beni Kim Aradı özelliği eklenmiş,

Aile Planı özelliği eklenmiş.

Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv13.17.6

GeliştiriciTrue Software Scandinavia AB

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi27.07.2017 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1449

Dosya boyutu 77.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7689

GÜVENLİKİndireceğiniz Truecaller - Arayan Kimliği APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.truecaller

APK imzası: 0ac1169ae6cead75264c725febd8e8d941f25e31

Truecaller - Arayan Kimliği eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Truecaller - Arayan Kimliği versiyonları:
  • 1. Truecaller - Arayan Kimliği v12.17.8
  • 2. Truecaller - Arayan Kimliği v11.64.6
  • 3. Truecaller - Arayan Kimliği v11.45.8
  • 4. Truecaller - Arayan Kimliği v10.36.5
  • 5. Truecaller - Arayan Kimliği v10.30.7
  • 6. Truecaller - Arayan Kimliği v8.21

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Truecaller - Arayan Kimliği için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
secattin5 yıl önce Truecaller - Arayan Kimliği v8.21 için
Teşekkürler