Truecaller - Arayan Kimliği ikon

Truecaller - Arayan Kimliği

v10.36.5

Truecaller - Arayan Kimliği, telefonunuza gelen arama ve mesajların sahiplerine ilişkin bilgilere ulaşabileceğiniz ve isterseniz engelleyebileceğiniz başarılı bir program.


Truecaller, istenmeyen numaraları engelleme konusunda gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. İster arayan isterse de mesaj yoluyla olsun sizi rahatsız eden tüm numaraları uygulama aracılığıyla engelleyebiliyorsunuz. Engelleme işlevinin öne çıkan en önemli özelliği, engelleme işlemini oluşturacağınız filtreye göre otomatik olarak yapabilmesi. Örneğin, sürekli gönderilen pazarlama mesajlarından kurtulmak için bir filtre oluşturduğunuzda Truecaller gelen mesajı inceleyerek pazarlama mesajı olup olmadığına karar veriyor ve ona göre engelleme işlemini gerçekleştiriyor.


Uygulamanın bir diğer özelliği ise rehberinizde kayıtlı olmayan numaraları kullanan isimleri göstermesi. Şebeke ağı üzerinde adının görüntülenmesine izin verilen numaralar Truecaller'in veritabanında toplanarak kullanıcılara gösteriliyor. Buna ek olarak, eğer aramak istediğiniz telefonda da Truecaller yüklüyse numaranın müsait olup olmadığını uygulama arayüzünde görebiliyor ve ona göre arama yapabiliyorsunuz. Arkadaşlar arası iletişimde oldukça popüler olan uygulama son zamanların trendi 'durum güncellemesi' özelliğine de sahip. Profilinizden belirleyeceğiniz durum mesajlarınızı rehberinizdeki Truecaller kullanıcılarının hepsi görebiliyor, bu nedenle gizliliğinize dikkat etmenizde fayda var.

Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri Truecaller - Arayan Kimliği ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sesli arama özelliği gelmiş. Truecaller uygulaması üzerinden rehberinizdeki kişileri arayabilirsiniz, Hata düzeltmeleri yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv10.36.5

GeliştiriciTrue Software Scandinavia AB

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi27.07.2017 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme1181

Dosya boyutu 38.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7689

Güvenlik seçicileri
Truecaller - Arayan Kimliği eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Truecaller - Arayan Kimliği versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
secattin1 yıl önce Truecaller - Arayan Kimliği v8.21 için
Teşekkürler