FX File Explorer ikon

FX File Explorer APK

v6.3.0.1

Dosya yöneticisi temelinde geliştirilen FX File Explorer uygulaması özellikle iş konusunda yardımcı olacak özelliklere sahip.

 

Uygulamanın temel işlevi dosya yönetimi olsa da, dikkat çekici fonksiyonel özellikleri var. Bunların arasında ilk dikkat çeken FX Connect özelliği. Bu özellik, Wi-Fi Direct veya NFC özelliklerine sahip ikic ihaz arasında hızlı ve güvenli dosya aktarmanızı sağlıyor. Bilgisayar ve kendi telefonunuz arasında dosya aktarmak için de Web Access özelliğini kullanmanız gerekiyor. Tarayıcı aracılığıyla telefonunuza bağlanmanızı sağlayan bu özellik sayesinde sürükle-bırak yöntemi ile bilgisayardaki dosyalarınızı kolayca telefonunuza atabiliyorsunuz. Masabaşında çalışıyor veya sürekli bilgisayardan telefona dosya aktarıyorsanız Web Access işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

 

FX File Explorer'ın sahip olduğu diğer gelişmiş özellikler FTP, SSH FTP, WebDAV ve Windows Network Ağı (SMB1 ve SMB2) bağlantıları sağlıyor. Bu özellikler daha çok iş konusunda veritabanı bağlantısına ihtiyaç duyan kişiler için. Web siteleri, iş sunucuları gibi bağlantıları bu özellikler sayesinde güvenle gerçekleştirmeniz mümkün.

 

FX File Explorer iş konusunda geliştirilen ve güvenliği öne alan nadir uygulamalar arasında. Örneğin, gizlilik gerektiren bağlantı özellikleri nedeniyle FX File Explorer kullanıcı etkinliği takibini yapmıyor; böylece uygulamayla yapacağınız tüm bağlantılar gizli ve güvende kalıyor. Reklamsız ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gelişmiş dosya yöneticisi ve iş uygulaması FX File Explorer'ı kullanmak için APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

FX File Explorer ekran görüntüleri FX File Explorer ekran görüntüleri FX File Explorer ekran görüntüleri FX File Explorer ekran görüntüleri FX File Explorer ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder