ES Task Manager ikon

ES Task Manager APK

v2.0.6.5

ES Task Manager Açıklama

ES Task Manager Android cihazınızı optimize etmek amacıyla kullanabileceğiniz başarılı bir görev yöneticisi uygulamasıdır.

 

Cihaz belleğini temizleme, performans arttırma ve uygulamaların önbelleğini temizleme gibi araçlara sahip olan ES Task Manager, bu özelliklerin kullanıımı sayesinde Android telefonunuzda çalışan görevleri kolayca yönetmenizi sağlıyor. Temizlik ve performans yönetimi bildiğiniz gibi Android cihazların pil durumu ve kullanım ömrünü arttıran bir etkiye saihp. ES Task Manager da bunu başarıyla yerine getiren uygulamalar arasında yer alıyor.

 

ES Dosya Yöneticisi uygulamasını geliştiren ekip tarafından kullanıcılara sunulan ES Task Manager tamamen ücretsiz bir uygulama. ES Task Manager APK dosyasını ücretsiz indirerek Android telefonunuzda çalışan görevleri yönetmeye başlayabilirsiniz.

ES Task Manager ekran görüntüleri ES Task Manager ekran görüntüleri ES Task Manager ekran görüntüleri ES Task Manager ekran görüntüleri ES Task Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.6.5

GeliştiriciES Global

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.06.2018 - 13:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteği

İndirilme63

Dosya boyutu 3.23 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8790

GÜVENLİKİndireceğiniz ES Task Manager APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.estrongs.android.taskmanager

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder