ZOOM Cloud Meetings ikon

ZOOM Cloud Meetings

v5.0.25692.0524

ZOOM Cloud Meetings, çevrimiçi video konferanslar düzenleyip mesajlaşabileceğiniz başarılı bir bulut platform.


Eğitim ve iş dünyasında popüler olan ZOOM Cloud Meetings üzerinden görüntülü konferanslar düzenleyebilir ve bunlara katılabilirsiniz. Türkiye'de özellikle uzaktan eğitim konusunda ZOOM platformu çok popüler oldu. Hem üniversite hem de lise eğitimleri için ZOOM Cloud Meetings uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak mümkün.


Dediğimiz gibi, ZOOM uygulamasının temel özelliği video konferanslar ve mesajlaşma. Toplamda 100 kişiye kadar bu özellikleri kullanabiliyorsunuz. Yayınlar canlı yapıldığı için tüm katılımcılar aktif olarak birbirlerini görüyor ve sohbet edebiliyor. Ayrıca uygulamanın sohbet sisteminden her türlü resim ve belge dökümanı da paylaşmak mümkün. Siz de eğitim veya iş amaçlı bir konferans uygulaması arıyorsanız ZOOM isteklerinizi karşılayacaktır. ZOOM Cloud Meetings APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZOOM Cloud Meetings nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ZOOM Cloud Meetings APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

ZOOM APK güncel sürüm ile;

USB kamera ile görüşme yapma desteği eklnmiş,

Video yansıtma özelliği eklenmiş, 

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.25692.0524

Geliştiricizoom.us

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 gün önce

Eklenme tarihi28.03.2020 - 22:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5767

Dosya boyutu 67.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10303

Güvenlik seçicileri
ZOOM Cloud Meetings eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm ZOOM Cloud Meetings versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder