ZOOM Cloud Meetings ikon

ZOOM Cloud Meetings APK

v5.10.1.5163

ZOOM APK, çevrimiçi video konferanslar düzenleyip mesajlaşabileceğiniz başarılı bir bulut platform.


Eğitim ve iş dünyasında popüler olan ZOOM Cloud Meetings üzerinden görüntülü konferanslar düzenleyebilir ve bunlara katılabilirsiniz. Türkiye'de özellikle uzaktan eğitim konusunda ZOOM platformu çok popüler oldu. Hem üniversite hem de lise eğitimleri için ZOOM Cloud Meetings uygulamasını ücretsiz olarak kullanmak mümkün.


Dediğimiz gibi, ZOOM uygulamasının temel özelliği video konferanslar ve mesajlaşma. Toplamda 100 kişiye kadar bu özellikleri kullanabiliyorsunuz. Yayınlar canlı yapıldığı için tüm katılımcılar aktif olarak birbirlerini görüyor ve sohbet edebiliyor. Ayrıca uygulamanın sohbet sisteminden her türlü resim ve belge dökümanı da paylaşmak mümkün. Siz de eğitim veya iş amaçlı bir konferans uygulaması arıyorsanız ZOOM isteklerinizi karşılayacaktır. ZOOM Cloud Meetings APK dosyasını indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZOOM Cloud Meetings nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. ZOOM Cloud Meetings APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri ZOOM Cloud Meetings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

ZOOM Cloud Meetings APK son sürüm güncellemesinde uygulamadaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

ZOOM Cloud Meetings için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce ZOOM Cloud Meetings v5.4.7.946 için
Bilmeeeeeeem
Ziyaretçi2 yıl önce ZOOM Cloud Meetings v5.4.6.812 için
Benim dersleri e giricem o yüzden annemin telefonunda var ama şarzı bitmesin diye tabletime yüklü cem
Ziyaretçi2 yıl önce ZOOM Cloud Meetings v5.4.6.812 için
Benim sürümün yetmiyordu ama burdan yüklicem
Ziyaretçi2 yıl önce ZOOM Cloud Meetings v5.2.45120.0906 için
Kralll