OfficeSuite + PDF Editor ikon

OfficeSuite + PDF Editor APK

v10.2.17051

OfficeSuite, Word, Excel ve PowerPoint belgelerini kolayca görüntülemenizi, düzenlemenizi ve oluşturmanızı ve gelişmiş PDF işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan başarılı bir Android ofis uygulamasıdır.

 

Uygulamanın desteklediği formatlar: DOC, DOCX, DOCM, XLS, XLSX, XLSM, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM. Ayrıca uygulamada PDF görüntüleyici ve PDF formatı dışındaki bir belgeyi PDF formatına çevirme imkanı veya PDF formatındaki bir belgeyi word ya da excel formatına çevirme imkanınız mevcut.

 

Uygulama içinde oluşturacağınız belgeleri ya da görüntülediğiniz bir PDF belgesini OfficeSuite Drive, Box, DropBox, Google Drive, OneDrive, Amazon Cloud Drive gibi bulut servislerde de saklama imkanınız mevcuttur. 

 

Google Play üzerinde 195 ülkede 200 Milyondan fazla indirme sayısına ve play editörlerinin editör seçimine sahip olan OfficeSuite APK uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek bir bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm belgelerinizi tablet ya da cep telefonunuza indirerek kolayca işlem yapabilirsiniz.

OfficeSuite + PDF Editor ekran görüntüleri OfficeSuite + PDF Editor ekran görüntüleri OfficeSuite + PDF Editor ekran görüntüleri OfficeSuite + PDF Editor ekran görüntüleri OfficeSuite + PDF Editor ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder