AFAD Acil Çağrı ikon

AFAD Acil Çağrı APK

v1.0.13

AFAD Acil Çağrı Açıklama

AFAD Acil Çağrı APK uygulamasını, doğal afet anında devlet yetkililerine durumunuzu bildirmek için kullanabilirsiniz.


İçişleri Bakanlığı'na bağlı AFAD tarafından geliştirilen bu uygulama, doğal afet sırasında durumunuzu devlete bildirmeniz için geliştirilmiş. Uygulama içerisinde acil yazan bir düğme var. Bu düğmeye bastığınızda afetten nasıl etkilendiğinizi belirten dört adet seçenek var. Bu düğmeler şunlar:

  • Yaralıyım,
  • Enkaz altındayım,
  • Kayboldum,
  • Yakınıma ulaşamıyorum.

Bu düğmelerden hangisi sizin için uygun ise ona dokunduğunuzda AFAD yetkililerine resmi olarak çağrı yapılıyor. Yalnız unutmayın, bu çağrıları sadece doğal afete yakalandığınızda veya orman gibi geniş açık alanlarda kaybolduğunuzda kullanın. Zor zamanlarda resmi yetkilileri oyalamamak çok önemlidir. Bu konuda hassas olun.


AFAD tarafından geliştirilen bu uygulama tabii ki ücretsiz. AFAD Acil APK dosyasını indirip mutlaka telefonunuza kurun, telefonunuzda bulunsun.

AFAD Acil Çağrı ekran görüntüleri AFAD Acil Çağrı ekran görüntüleri AFAD Acil Çağrı ekran görüntüleri AFAD Acil Çağrı ekran görüntüleri AFAD Acil Çağrı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.13

Geliştiriciİçişleri Bakanlığı

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.02.2023 - 14:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme32

Dosya boyutu 18.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11272

GÜVENLİKİndireceğiniz AFAD Acil Çağrı APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: tr.gov.icisleri.afad

APK imzası: e1e19c657d2e0c2f5d719df9ef505a6ab2da3f5e

AFAD Acil Çağrı nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. AFAD Acil Çağrı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder