Secure Folder ikon

Secure Folder APK

v1.1.06.3

Secure Folder Açıklama

Secure Folder, Android telefonunuzdaki uygulama ve özel dosyaları saklayabileceğiniz başarılı bir güvenli klasör uygulaması.

 

Samsung tarafından geliştirilen uygulama Knox alt yapısını kullandığı için güvenlik seviyesi oldukça yüksek. Uygulamayı kullanması da oldukça kolay. Kurulumdan sonra ana ekrana eklenen 'Güvenli Klasör' içerisine girdiğinizde sizi 'ekle' butonnu karşılıyor. Bu butona dokunarak telefondaki tüm uygulama, fotoğraf, video, belge ve diğer tüm özel dosyaları güvenli klasör içerisine alabilir ve gizleyebilirsiniz.

 

Secure Folder uygulamasının aynı zamanda Samsung hesabınızla bağlantılı olduğunu belirtmekte fayda var. İstediğiniz taktirde hesabınızı bağlıyorsunuz ve gizlediğiniz her şey Samsung sunucularında saklanıyor. Bu tabii ki isteğe bağlı bir özellik, kapattığınız taktirde tüm veriler telefonunuzda saklanıyor.

 

Android 7.0 ve üzeri cihazlarda çalışan Secure Folder tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Secure Folder APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.06.3

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2018 - 14:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme2405

Dosya boyutu 8.71 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8493

GÜVENLİKİndireceğiniz Secure Folder APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.samsung.knox.securefolder

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

5 kullanıcı oyuna göre

Secure Folder için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Secure Folder v1.1.06.3 için
Aynı sorunu bende yaşıyorum google playde yüklü yazıyor fakat telefonda bulamıyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler
Ziyaretçi4 yıl önce Secure Folder v1.1.06.3 için
bilginiz için teşekkür ederim size bir sorum olacak secure folder uygulamasını indirdim fakat şimdi telefonumda bulamıyorum yardımcı olurmusunuz google playde yüklü yazıyor