Secure Folder ikon

Secure Folder

v1.1.06.3

Secure Folder, Android telefonunuzdaki uygulama ve özel dosyaları saklayabileceğiniz başarılı bir güvenli klasör uygulaması.

 

Samsung tarafından geliştirilen uygulama Knox alt yapısını kullandığı için güvenlik seviyesi oldukça yüksek. Uygulamayı kullanması da oldukça kolay. Kurulumdan sonra ana ekrana eklenen 'Güvenli Klasör' içerisine girdiğinizde sizi 'ekle' butonnu karşılıyor. Bu butona dokunarak telefondaki tüm uygulama, fotoğraf, video, belge ve diğer tüm özel dosyaları güvenli klasör içerisine alabilir ve gizleyebilirsiniz.

 

Secure Folder uygulamasının aynı zamanda Samsung hesabınızla bağlantılı olduğunu belirtmekte fayda var. İstediğiniz taktirde hesabınızı bağlıyorsunuz ve gizlediğiniz her şey Samsung sunucularında saklanıyor. Bu tabii ki isteğe bağlı bir özellik, kapattığınız taktirde tüm veriler telefonunuzda saklanıyor.

 

Android 7.0 ve üzeri cihazlarda çalışan Secure Folder tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Secure Folder APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.06.3

GeliştiriciSamsung Electronics Co., Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.03.2018 - 14:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1948

Dosya boyutu 8.51 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8493

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder