Secure Folder ikon

Secure Folder APK

v1.1.06.3

Secure Folder, Android telefonunuzdaki uygulama ve özel dosyaları saklayabileceğiniz başarılı bir güvenli klasör uygulaması.

 

Samsung tarafından geliştirilen uygulama Knox alt yapısını kullandığı için güvenlik seviyesi oldukça yüksek. Uygulamayı kullanması da oldukça kolay. Kurulumdan sonra ana ekrana eklenen 'Güvenli Klasör' içerisine girdiğinizde sizi 'ekle' butonnu karşılıyor. Bu butona dokunarak telefondaki tüm uygulama, fotoğraf, video, belge ve diğer tüm özel dosyaları güvenli klasör içerisine alabilir ve gizleyebilirsiniz.

 

Secure Folder uygulamasının aynı zamanda Samsung hesabınızla bağlantılı olduğunu belirtmekte fayda var. İstediğiniz taktirde hesabınızı bağlıyorsunuz ve gizlediğiniz her şey Samsung sunucularında saklanıyor. Bu tabii ki isteğe bağlı bir özellik, kapattığınız taktirde tüm veriler telefonunuzda saklanıyor.

 

Android 7.0 ve üzeri cihazlarda çalışan Secure Folder tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Secure Folder APK dosyasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri Secure Folder ekran görüntüleri

Yorumlar

Secure Folder için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Secure Folder v1.1.06.3 için
Aynı sorunu bende yaşıyorum google playde yüklü yazıyor fakat telefonda bulamıyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler
Ziyaretçi2 yıl önce Secure Folder v1.1.06.3 için
bilginiz için teşekkür ederim size bir sorum olacak secure folder uygulamasını indirdim fakat şimdi telefonumda bulamıyorum yardımcı olurmusunuz google playde yüklü yazıyor