Pyramid Solitaire Saga ikon

Pyramid Solitaire Saga

v1.88.0

Pyramid Solitaire Saga ile sihirli mücadeleye katılın. King tarafından geliştirilen oyunda Antik Dünya'nın harikalarını keşfetmek için sihirli bir yolculuğa çıkıyor; bulmacaları çözerek tüm gizemleri ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

 

Pyramid Solitaire Saga, adından anlaşılacağı üzerine aslında bir kart oyunu ve Solitaire yapısı üzerine kurulmuş. Oyundaki temel amacınız çevreye gizlenmiş ipuçlarını bularak tüm bulmacaları çözmek. Bu da hiç kolay değil ama oldukça eğlenceli bir görev yapısını oyuncuların karşısına getiriyor. Örneğin, ipuçlarını bulmak için yer altındaki böcekleri yakalamak, gizli mezarlık ve Zümrüt Rüyası gibi bölüm keşifleriyle oldukça sürükleyici hikayeler oyunu heyecanlı bir şekilde oynamanızı sağlıyor.

 

King'in tüm Android oyunları gibi bu oyunda ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Bulmaca ve kart tabanlı Android oyunlarını seviyorsanız Pyramid Solitaire Saga kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Pyramid Solitaire Saga APK dosyasını şimdi indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pyramid Solitaire Saga ekran görüntüleri Pyramid Solitaire Saga ekran görüntüleri Pyramid Solitaire Saga ekran görüntüleri Pyramid Solitaire Saga ekran görüntüleri Pyramid Solitaire Saga ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.88.0

GeliştiriciKing

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi01.05.2019 - 13:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8

Dosya boyutu 58.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9576

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder