Legends of Runeterra ikon

Legends of Runeterra APK

v01.00.025

Legends of Runeterra, başarı, yetenek ve stratejinin geçerli olduğu fantastik bir kağıt oyunudur.


Leauge of Legends dünyası baz alınarak geliştirilen Legends of Runeterra'da şampiyon karakterlerin kartlarını topluyor ve rakiplerinize karşı strateji mücadelesine başlıyorsunuz. Bu mücadelede en önemli nokta, kartlarınızı kullanmadan önce hem güç hem de taktik stratejisini doğru bir şekilde seçmeniz. En doğru kart desteleri rakipleri yenmenizi ve savaşları kazanmanızı sağlayacak.


Kart tabanlı strateji oyunları arasında LoL yapısını baz alan tek oyun bu. LoL sevenlerin ilgiyle oynadığı Legends of Runeterra'da kartların stratejik mücadelesi fantastik bir oyun yapısıyla bir araya gelmiş. Android kart oyunlarını seviyorsanız, Riot Games stüdyosunun geliştirdiği bu oyun kesinlikle oyun koleksiyonunuzda olmalı. Legends of Runeterra APK dosyasını ücretsiz indirerek kart destelerinizi hemen oluşturmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Legends of Runeterra nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Legends of Runeterra APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Legends of Runeterra ekran görüntüleri Legends of Runeterra ekran görüntüleri Legends of Runeterra ekran görüntüleri Legends of Runeterra ekran görüntüleri Legends of Runeterra ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Legends of Runeterra APK son sürüm güncellemesi ile oyunda yapılan değişiklikler şunlar:

120'den fazla yeni kart,

11 yeni şampiyon,

2 yeni karakter,

Savaş kullanabileceğiniz 10 yeni mesaj,

Yeni hediyeler,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder