Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ikon

Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars APK

v3.1

Texas Hold'em Poker Online, dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı ücretsiz gerçek internetsiz poker oynayacağınız bir oyun. 

  • UCRETSİZ chips ve bonusları: Texas Holdem poker günlük bonusları, davet facebook arkadaşları için 100 000 ücretsiz fiş, mini oyunları için fazladan fiş! Büyük kazan!
  • GERÇEK VE YENİ ARKADAŞLARLA OYNA: Internetsiz Texas Holdem Poker indir ve oynarken eğlenin, internetsiz sohbet kullanın!
  • OMAHA TEXAS HOLD ’EM TABLOLARI: Canlı holdem masasını seçin, masa panjurlarını seçin. Canlı kartları oynayın, büyük kazanın!
  • HIZLI KATLAMA: Hızlı veya normal hız arasında seçim yapın
  • DELUXE POKER HEDİYELER: Yeni arkadaşlara oynarken hediyeler gönder
  • KARAKTER ÖZELLEŞTİRME DESTEĞİ: Havalı avatar ile takma isim seç.

 

Texas Hold'em Poker Online arayüzü HD kalite grafiklere sahip ve oldukça kaliteli. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan oyunun Türkiye versiyonunu ücretsiz indirerek internetsiz poker oynamaya başlayabilirsiniz.

Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ekran görüntüleri Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ekran görüntüleri Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ekran görüntüleri Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ekran görüntüleri Texas Hold'em Poker Online - Holdem Poker Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder