Deck Heroes: Legacy ikon

Deck Heroes: Legacy APK

v12.4.1

Deck Heroes oyunu ile strateji tabanlı taktik kart savaşlarına katılın.

 

Oyunun kurgusu, tehdit altındaki krallığı kurtaracak kahramanlar üzerine kurulmuş. Bu kahramanlardan birisi de sizsiniz. Krallığı kurtarmak için fantastik ve büyülü güçlerle donatılmış kart destelerini topluyor ve sıra tabanlı olarak rakiplerle eşleşerek mücadele ediyorsunuz. Deck Heroes'te güçlü kart sahibi olmak savaşta oyuncular için büyük avantaj. Bu yüzden kart destelerini doğru seçmeniz ve doğru zamanda taktik hamlenizi yapmak maçı kazanmanızı kolaylaştırıyor.

 

Deck Heroes bildiğimiz strateji tabanlı kart oyunlarına göre çok daha fazla detaya sahip. Özellikle bölüm haritaları zindan ve labirent gibi zorlu bölümlere rağmen doyurucu içeriklerle dikkat çekiyor. Yu-Gi-Oh! ve Hearthstone gibi rakipleri olmasına rağmen Deck Heroes Legacy gerçek zamanlı sıra tabanlı oyun yapısı sayesinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Deck Heroes APK dosyasını hemen indirerek bu fantastik kart savaşlarına siz de katılın. İyi oyunlar.

Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder