Deck Heroes: Legacy ikon

Deck Heroes: Legacy APK

v12.4.1

Deck Heroes: Legacy Açıklama

Deck Heroes oyunu ile strateji tabanlı taktik kart savaşlarına katılın.

 

Oyunun kurgusu, tehdit altındaki krallığı kurtaracak kahramanlar üzerine kurulmuş. Bu kahramanlardan birisi de sizsiniz. Krallığı kurtarmak için fantastik ve büyülü güçlerle donatılmış kart destelerini topluyor ve sıra tabanlı olarak rakiplerle eşleşerek mücadele ediyorsunuz. Deck Heroes'te güçlü kart sahibi olmak savaşta oyuncular için büyük avantaj. Bu yüzden kart destelerini doğru seçmeniz ve doğru zamanda taktik hamlenizi yapmak maçı kazanmanızı kolaylaştırıyor.

 

Deck Heroes bildiğimiz strateji tabanlı kart oyunlarına göre çok daha fazla detaya sahip. Özellikle bölüm haritaları zindan ve labirent gibi zorlu bölümlere rağmen doyurucu içeriklerle dikkat çekiyor. Yu-Gi-Oh! ve Hearthstone gibi rakipleri olmasına rağmen Deck Heroes Legacy gerçek zamanlı sıra tabanlı oyun yapısı sayesinde milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Deck Heroes APK dosyasını hemen indirerek bu fantastik kart savaşlarına siz de katılın. İyi oyunlar.

Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri Deck Heroes: Legacy ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv12.4.1

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi22.01.2019 - 14:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme44

Dosya boyutu 55.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9280

GÜVENLİKİndireceğiniz Deck Heroes: Legacy APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.bzbee.deckheroes

APK imzası: e0a7df4e123363fe56a884cadc04774436eb658c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder