Yu-Gi-Oh! Duel Links ikon

Yu-Gi-Oh! Duel Links APK

v5.3.0

Yu-Gi-Oh! Duel Links Açıklama

KONAMI'nin daha önce Duel Generation adıyla yayımladığı Yu-Gi-Oh! oyunu yeniden geliştirilerek Duel Links adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yu-Gi-Oh! Duel Links'te iyice geliştirilen yapay zeka ve görevleri baz alan evreler (stagelar) oyunu daha eğlenceli bir hale getirmiş.


Yu-Gi-Oh! Duel Links'te düello modu ikiye çıkarılmış. Birinci modda (online versus) düellolar, bir önceki seri Duel Generation'da olduğu gibi PvP türünde, yani gerçek zamanlı ve online olarak yapılıyor. Duel World isimli ikinci modda ise düelloyu yapay zekay karşı çevrimdışı olarak gerçekleştiriyorsunuz. Her iki oynanış modunda da sizinle aynı güce sahip olan normal rakip (standart duelist) ile mücadeleye başlıyorsunuz ve rakibinizi yenerseniz bir üst seviye rakiple (legend duelist) karşılaşıyorsunuz.


Düello kazandıkça ve oyundaki görevleri yerine getirdikçe evre (stage) ilerlemesi gerçekleşiyor ve elde ettiğiniz ilerlemeye göre yeni kartların kilitleri açılıyor. Kilidi açılan kartları satın almak ve kart destenizin gücünü yükseltmek için düelloları kazanmanız şart. Yu-Gi-Oh Duel Links APK dosyasını indirerek efsane Yu-Gi-Oh serisine başlangıç yapabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Yu-Gi-Oh APK son sürüm ile yeni etkinlikler ve özellikler eklenmiş.

Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.3.0

GeliştiriciKONAMI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi21.02.2017 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme298

Dosya boyutu 79.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7483

GÜVENLİKİndireceğiniz Yu-Gi-Oh! Duel Links APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.konami.duellinks

APK imzası: 0e4357b0e29f8c03cdbc9f5bb8685832b9665066

Yu-Gi-Oh! Duel Links eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Yu-Gi-Oh! Duel Links versiyonları:
  • 1. Yu-Gi-Oh! Duel Links v4.2.0
  • 2. Yu-Gi-Oh! Duel Links v3.1.0
  • 3. Yu-Gi-Oh! Duel Links v1.2.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder