Yu-Gi-Oh! Duel Links ikon

Yu-Gi-Oh! Duel Links

v4.2.0

KONAMI'nin daha önce Duel Generation adıyla yayımladığı Yu-Gi-Oh! oyunu yeniden geliştirilerek Duel Links adıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yu-Gi-Oh! Duel Links'te iyice geliştirilen yapay zeka ve görevleri baz alan evreler (stagelar) oyunu daha eğlenceli bir hale getirmiş.


Yu-Gi-Oh! Duel Links'te düello modu ikiye çıkarılmış. Birinci modda (online versus) düellolar, bir önceki seri Duel Generation'da olduğu gibi PvP türünde, yani gerçek zamanlı ve online olarak yapılıyor. Duel World isimli ikinci modda ise düelloyu yapay zekay karşı çevrimdışı olarak gerçekleştiriyorsunuz. Her iki oynanış modunda da sizinle aynı güce sahip olan normal rakip (standart duelist) ile mücadeleye başlıyorsunuz ve rakibinizi yenerseniz bir üst seviye rakiple (legend duelist) karşılaşıyorsunuz.


Düello kazandıkça ve oyundaki görevleri yerine getirdikçe evre (stage) ilerlemesi gerçekleşiyor ve elde ettiğiniz ilerlemeye göre yeni kartların kilitleri açılıyor. Kilidi açılan kartları satın almak ve kart destenizin gücünü yükseltmek için düelloları kazanmanız şart. Yu-Gi-Oh  Duel Links APK dosyasını indirerek efsane Yu-Gi-Oh serisine başlangıç yapabilirsiniz.

Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Links ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yu-Gi-Oh! Duel Links APK güncel sürümü ile birlikte yeni etkinlikler ve özellikler eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.2.0

GeliştiriciKONAMI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi21.02.2017 - 12:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme273

Dosya boyutu 74.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7483

Güvenlik seçicileri
Yu-Gi-Oh! Duel Links eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Yu-Gi-Oh! Duel Links versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder