South Park: Phone Destroyer ikon

South Park: Phone Destroyer

v2.0.2

Çizgi film serisi South Park karakterleri South Park: Phone Destroyer oyununda kozlarını paylaşıyor.

 

Gerçek zamanlı PvP savaşlarını konu alan oyun, South Park karakterlerinin kart güçleriyle gerçekleşiyor. Deste biçiminde toplayacağınız karakterlere farklı yetenekler ve özel güçler kazandırarak savaşlardan galip çıkmaya, en sonunda Kenny'i yenmeye çalışacaksınız. Oyunda toplayabileceğiniz toplamda 80'den fazla kart bulunuyor; bunları da savaşlarda elde edeceğiniz başarılara göre toplayabiliyorsunuz ancak isterseniz arkadaşlarınızla güç birliği yaparak hem kart değişimi hem de savaşlarda iş birliği yapma şansınız var.

 

Efsane çizgi filmdeki Ay Ruhlu Şef Stan, Sayborg Kenny, Ninjahudi Kyle ve Usta Sihirbaz Cartman gibi hemen her karakter South Park: Phone Destroyer oyununda da yer alıyor. Gerçeğe uygun bir şekilde geliştirilen oyun karakterler, Ubisoft stüdyosunun başarılı oyun kurgusuyla birleşince ortaya başarılı bir oyun çıkmış. Yüksek kaliteli grafikleriyle sıkılmadan oynayacağınız South Park oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

South Park: Phone Destroyer ekran görüntüleri South Park: Phone Destroyer ekran görüntüleri South Park: Phone Destroyer ekran görüntüleri South Park: Phone Destroyer ekran görüntüleri South Park: Phone Destroyer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.2

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.11.2017 - 14:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme139

Dosya boyutu 58.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7933

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder