MARVEL Battle Lines ikon

MARVEL Battle Lines

v2.12.0

MARVEL Battle Lines, Marvel evrenini kurtarmak için savaşacağınız macera ve aksiyon dolu bir kart oyunudur. MARVEL Battle Lines APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

 

Oyunun hikayesi Kozmik Küp'ün paramparça edilmesiyle başlıyor. Marvel karakterleri Kozmik Küpü kurtarmak ve Marvel evrenini yeniden kurmak zorundalar. Bunun için de sizin yardımınıza ihtiyaçları var. Birbirinden güçlü MARVEL karakterlerine ait kartları toplayarak kendi takımınızı kurun ve düşmana karşı savaşmaya başlayın.

 

MARVEL Battle Lines'ta Kaptan Amerika, Thor, Venom, Doktor Strange ve Örümcek Adam dahil yüzlerce Marvel karakteri var. Toplayacağınız kartlarla takımınızı kurmak sizi savaşa hazır hale getiriyor. Her kartın farklı yetenekleri ve güçleri var. Bu nedenle düşmanla savaşacağınız kartı seçerken stratejinizi dikkatlice kurmanız şart.


Oyundaki mücadeleler PvP tabanlı teke tek olarak yapılıyor. Her mücadele sonrasında başarı puanı ve sıralamanıza göre ödüller kazanıyorsunuz. Eğer başarı oranınız yüksek olursa MARVEL takımınızı daha çabuk kurma şansınız oluyor.

 

NEXON Company stüdyosunun geliştirdiği MARVEL Battle Lines gayet başarılı ve akıcı bir kurguya sahip. Kart tabanlı aksiyon ve macera oyunlarını seviyorsanız, Marvel karakterlerinin yer aldığı MARVEL Battle Lines oyunu sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Tamamen ücretsiz olan MARVEL Battle Lines APK dosyasını indirerek Kozmik Küp'ü kurtarma mücadelesindeki yerinizi alın. İyi oyunlar.

MARVEL Battle Lines ekran görüntüleri MARVEL Battle Lines ekran görüntüleri MARVEL Battle Lines ekran görüntüleri MARVEL Battle Lines ekran görüntüleri MARVEL Battle Lines ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stark Lab bölümüne 9 yeni kart ve 5 lider karakteri eklenmiş,

Horde modu etkisi 70'e yükseltilmiş,

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Oyun dengesine yönelik geliştirmeler yapılmış,

Arayüzde küçük değişiklikler yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.12.0

GeliştiriciNEXON Company

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi26.10.2018 - 14:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme83

Dosya boyutu 66.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9114

Güvenlik seçicileri
MARVEL Battle Lines eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm MARVEL Battle Lines versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder