UNO!™ ikon

UNO!™

v1.2.7794

 

UNO, iki veya 10 oyuncu ile oynanabilen eğlenceli bir kart oyunudur. Oynaması basit ve eğlenceli olan UNO'da hem strateji hem de şans çok önemli.

 

UNO aslında bizim kültürümüzdeki pis yediliye çok benzer bir oyun. Amacınız, elinizdeki kart destesini bitiren ilk oyuncu olmak ve en çok puanı kazanmak. Her elde yere bir kart bıraktığınızda ek puan alıyorsunuz, tüm kartlar bittiğinde de elinde kart olan oyuncuların kart sayısı kadar puan size veriliyor. Oyun sonunda toplamda 500 puanı geçen oyuncu kazanmış oluyor ve yeni kart dağıtacak kişiyi belirleme hakkına sahip oluyor.

 

UNO'yu iskambil kağıtlarıyla oynanan kart oyunlarından ayıran en önemli özelliği, oyundaki bazı kartların strateji belirlemek için kullanılması. Bunlar arasında Joker özellikle önemli bir kart, çünkü size oyunu kazandıracağı gibi, yenilmenizi de sağlayabilir. Bu nedenle elinizdeki kartları doğru zamanda kullanmanız oyunu kazanmanızda size yardımcı oluyor.

 

Oyunda hem klasik UNO kapışması hem de geliştirici Mattel ekibinin keşfettiği farklı modlar var. Kart tabanlı kapışma oyunlarını seviyorsanız UNO sizin için eğlenceli bir alternatif olacaktır. UNO APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.7794

GeliştiriciMattel163 Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi29.01.2019 - 11:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme147

Dosya boyutu 97.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9299

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder