UNO!™ ikon

UNO!™ APK

v1.2.7794

 

UNO, iki veya 10 oyuncu ile oynanabilen eğlenceli bir kart oyunudur. Oynaması basit ve eğlenceli olan UNO'da hem strateji hem de şans çok önemli.

 

UNO aslında bizim kültürümüzdeki pis yediliye çok benzer bir oyun. Amacınız, elinizdeki kart destesini bitiren ilk oyuncu olmak ve en çok puanı kazanmak. Her elde yere bir kart bıraktığınızda ek puan alıyorsunuz, tüm kartlar bittiğinde de elinde kart olan oyuncuların kart sayısı kadar puan size veriliyor. Oyun sonunda toplamda 500 puanı geçen oyuncu kazanmış oluyor ve yeni kart dağıtacak kişiyi belirleme hakkına sahip oluyor.

 

UNO'yu iskambil kağıtlarıyla oynanan kart oyunlarından ayıran en önemli özelliği, oyundaki bazı kartların strateji belirlemek için kullanılması. Bunlar arasında Joker özellikle önemli bir kart, çünkü size oyunu kazandıracağı gibi, yenilmenizi de sağlayabilir. Bu nedenle elinizdeki kartları doğru zamanda kullanmanız oyunu kazanmanızda size yardımcı oluyor.

 

Oyunda hem klasik UNO kapışması hem de geliştirici Mattel ekibinin keşfettiği farklı modlar var. Kart tabanlı kapışma oyunlarını seviyorsanız UNO sizin için eğlenceli bir alternatif olacaktır. UNO APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri UNO!™ ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder