Yu-Gi-Oh! Duel Generation ikon

Yu-Gi-Oh! Duel Generation APK

v97a

Yu-Gi-Oh! Duel Generation Açıklama

Japonların meşhur çizgi filminden esinlenerek geliştirilen Yu-Gi-Oh!, KONAMI tarafından Duel Generation ismiyle Android platformuna uyarlandı.


Kart oyunu olarak geliştirilen Yu-Gi-Oh! Duel Generation'da özel karakterlere ait farklı farklı güçlerin yer aldığı 6 binden fazla kart bulunuyor. Bu kartlar arasından kendi destenizi oluşturarak oyuna başlıyorsunuz. İlk başta kartlarınızın gücü oldukça düşük, fakat düellolarda rakiplerinizi yendikçe daha güçlü kartların kilitleri açılacak ve kazandığınız savaş puanlarıyla yeni kartlar satın alabileceksiniz.


Oyunda düellolar PvP türünde ve çevrimiçi olarak gerçek zamanlı yapılıyor. Ancak kartların yeteneklerini iyice öğrenmek ve strateji geliştirmek isteyen kullanıcılar için çevrimdışı modu seçeneği de bulunuyor.

Yu-Gi-Oh! Duel Generation ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Generation ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Generation ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Generation ekran görüntüleri Yu-Gi-Oh! Duel Generation ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv97a

GeliştiriciKONAMI

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi17.02.2017 - 20:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme141

Dosya boyutu 560 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7479

GÜVENLİKİndireceğiniz Yu-Gi-Oh! Duel Generation APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.konami.ygodgtest

APK imzası: 7cdf0a3a4a581d0a4aee44f1985424196c8a2571

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder