Tureng Sözlük ikon

Tureng Sözlük APK

v1.0.10

Tureng Sözlük Açıklama

Türkçe - İngilizce sözlük uygulaması Tureng ile telefonunuzdan anında çeviri yapabilir ve İngilizce kelime anlamlarını öğrenebilirsiniz.

 

3 milyondan fazla kelime haznesine sahip olan Tureng, diğer Android sözlük uygulamalarına göre bazı önemli özelliklere sahip. Bunların içerisinde özellikle Tureng'in İngilizce kelime anlamlarını yaygın kullanım, genel ve dar anlamıyla belirtmesi kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Telefona yüklü İngilizce sözlük üzerinden sık sık Türkçe - İngilizce çeviri yapıyorsanız Tureng de kesinlikle alternatif olarak telefonunuzda olmalı. Tamamen ücretsiz olan uygulamayı kullanabilmek için Tureng APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

Tureng Sözlük ekran görüntüleri Tureng Sözlük ekran görüntüleri Tureng Sözlük ekran görüntüleri Tureng Sözlük ekran görüntüleri Tureng Sözlük ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.10

GeliştiriciTureng Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi10.05.2018 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme183

Dosya boyutu 3.25 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8724

GÜVENLİKİndireceğiniz Tureng Sözlük APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tureng.sozluk

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder