Türkçe Sözlük (TDK) ikon

Türkçe Sözlük (TDK) APK

v1.0.0

Türkçe Sözlük (TDK) Açıklama

Türkçe Sözlük, Türkçe kelimelerin anlamlarını öğrenebileceğiniz Android TDK uygulamasıdır.


Türk Dil Kurumu (TDK) Android uygulaması olan Türkçe Sözlük, içerisinde binlerce kelime ve anlamlarını barındırıyor. Özellikle eski kelimeler ve her zaman kullanmadığımız birçok kelime Türkçe Sözlük (TDK) veritabanında var. Uzun zamandır Android uygulaması ihtiyacı da vardı ki TDK bu konuda kesin bir çözüm getirmiş.


Uygulamanın kullanımı gayet basit. Türkçe Sözlük (TDK) APK dosyasını indirip kurduğunuzda sizi bir arama kutusu karşılıyor. Buraya anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz ve ilgili kelimenin anlamı, kökeni ve benzer anlamlara sahip diğer kelimeler geliyor.


Türkçe kelimelerin anlamlarına meraklıysanız TDK Android uygulaması Türkçe Sözlük kesinlikle telefonunuzda olmalı. Tamamen ücretsiz ve TDK tarafından resmi olarak geliştirilen uygulamayı kullanmak için Türkçe Sözlük APK dosyasını indirmeniz yeterli.

Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder