Türkçe Sözlük (TDK) ikon

Türkçe Sözlük (TDK) APK

v1.0.0

Türkçe Sözlük (TDK) Açıklama

Türkçe Sözlük, Türkçe kelimelerin anlamlarını öğrenebileceğiniz Android TDK uygulamasıdır.


Türk Dil Kurumu (TDK) Android uygulaması olan Türkçe Sözlük, içerisinde binlerce kelime ve anlamlarını barındırıyor. Özellikle eski kelimeler ve her zaman kullanmadığımız birçok kelime Türkçe Sözlük (TDK) veritabanında var. Uzun zamandır Android uygulaması ihtiyacı da vardı ki TDK bu konuda kesin bir çözüm getirmiş.


Uygulamanın kullanımı gayet basit. Türkçe Sözlük (TDK) APK dosyasını indirip kurduğunuzda sizi bir arama kutusu karşılıyor. Buraya anlamını öğrenmek istediğiniz kelimeyi yazıyorsunuz ve ilgili kelimenin anlamı, kökeni ve benzer anlamlara sahip diğer kelimeler geliyor.


Türkçe kelimelerin anlamlarına meraklıysanız TDK Android uygulaması Türkçe Sözlük kesinlikle telefonunuzda olmalı. Tamamen ücretsiz ve TDK tarafından resmi olarak geliştirilen uygulamayı kullanmak için Türkçe Sözlük APK dosyasını indirmeniz yeterli.

Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri Türkçe Sözlük (TDK) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

GeliştiriciTÜRK DİL KURUMU

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.02.2020 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme225

Dosya boyutu 22.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10174

GÜVENLİKİndireceğiniz Türkçe Sözlük (TDK) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mobilsozluk

APK imzası: 738968200cc5946552fd51765743db6a2b6a9fd0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder