Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ikon

Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer APK

v9.54.0

Wattpad Android uygulaması ile kendi hikayenizi paylaşın.


Wattpad, insanların kendi hikayelerini yazdıkları ve diğer kişilerle paylaştıkları bir sosyal platform. Uygulama ve web sitesi ile hizmet veren bu platformda herkes istediği ve düşündüğü konularda yazılar yazarak diğer insanlarla paylaşıyor. Eğer siz de aklınızdakileri paylaşmak isterseniz Wattpad APK Android uygulaması ile bunu kolayca yapabilirsiniz.


Uygulamanın temel özellikleri arasında hikaye yazma, paylaşma ve okuma var. Bunların yanında isterseniz platformda paylaşılan hikayelerden kendinize bir kütüphane yaparak istediğiniz zaman okuyabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için Wattpad hesabınızın olması şart. Eğer hesabınız varsa hemen Wattpad APK dosyasını indirin ve hikayeleri paylaşmaya başlayın.

Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ekran görüntüleri Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ekran görüntüleri Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ekran görüntüleri Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ekran görüntüleri Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Wattpad APK son sürüm güncellemesinde uygulamanın arama özelliği geliştirilmiş. Yeni arama sisteminde yazıları arama işlevi daha verimli hale gelmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder