Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ikon

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery APK

v6.1.0

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery oyununda korku dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Five Nights at Freddy's serisi Android'in korku hikayesine sahip en başarılı oyunlar arasında. AR: Special Delivery versiyonunda ise oyuncular artırılmış gerçeklik tabanlı yepyeni bir korku macerasına katılıyor. Oyundaki amacınız, animatronik karakterin korkusunu gerçek dünyada sürdürmeye çalışmak. Bu nedenle oyunu oynarken GPS ve internet bağlantısı olmak zorunda. Siz yürüdükçe karakter de sizle geliyor ve korkunç öğelerle oyunu çok daha çekici kılıyor.


Five Nights at Freddy's AR'da animatronik karakterin sizi korkutma çabasına karşı gelmeye çalışıyorsunuz. Aslında bu karakter size bağlıydı, ancak bir sorun yüzünden size tuzak kurmaya ve sizi korkutmaya başlıyor. İşte bu aşamadan sonra onun hedefi artık sizsiniz. Ondan kurtulmanın yollarını bulun, korkmadan bölümleri geçmeye çalışın.


Android artırılmış gerçeklik oyunları arasında korku hikayesine sahip en iyi oyun olan Five Nights at Freddy's AR ücretsiz oynanabiliyor. İnternet ve GPS bağlantısı ile oynanan oyun korku oyunlarını sevenler için kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olmuş. Five Nights at Freddy's AR APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. En iyi oyun deneyimi için kullaklık şart. Ben korkmam diyenleri sahneye alabiliriz. İyi oyunlar.

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder