Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ikon

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery APK

v 16.1.0

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery Açıklama

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery oyununda korku dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Five Nights at Freddy's serisi Android'in korku hikayesine sahip en başarılı oyunlar arasında. AR: Special Delivery versiyonunda ise oyuncular artırılmış gerçeklik tabanlı yepyeni bir korku macerasına katılıyor. Oyundaki amacınız, animatronik karakterin korkusunu gerçek dünyada sürdürmeye çalışmak. Bu nedenle oyunu oynarken GPS ve internet bağlantısı olmak zorunda. Siz yürüdükçe karakter de sizle geliyor ve korkunç öğelerle oyunu çok daha çekici kılıyor.


Five Nights at Freddy's AR'da animatronik karakterin sizi korkutma çabasına karşı gelmeye çalışıyorsunuz. Aslında bu karakter size bağlıydı, ancak bir sorun yüzünden size tuzak kurmaya ve sizi korkutmaya başlıyor. İşte bu aşamadan sonra onun hedefi artık sizsiniz. Ondan kurtulmanın yollarını bulun, korkmadan bölümleri geçmeye çalışın.


Android artırılmış gerçeklik oyunları arasında korku hikayesine sahip en iyi oyun olan Five Nights at Freddy's AR ücretsiz oynanabiliyor. İnternet ve GPS bağlantısı ile oynanan oyun korku oyunlarını sevenler için kesinlikle denenmesi gereken bir oyun olmuş. Five Nights at Freddy's AR APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. En iyi oyun deneyimi için kullaklık şart. Ben korkmam diyenleri sahneye alabiliriz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Five Nights at Freddy's AR APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv 16.1.0

GeliştiriciIllumix Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.06.2020 - 11:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2725

Dosya boyutu 185 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10444

GÜVENLİKİndireceğiniz Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.illumix.fnafar

APK imzası: a2fef913393a086605d52a2d15de08c1bc966773

Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery versiyonları:
  • 1. Five Nights at Freddy's AR: Special Delivery v6.1.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.2

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder