Combo Crew v1.1.0 ikon

Combo Crew v1.1.0 APK

Combo Crew v1.1.0 Açıklama

Google Play'de yer alan resmi açıklama:


Surata atılan bir yumruğun tüm sorunları çözebildiği, her şeyin Mr. Boss'a ait olduğu bir dünya. Şimdi gezegendeki en muhteşem dövüşçülerle savaşmak istiyor. Tutsak kaldığınız bu devasa kulede, onu devirmek için savaşmalısınız. Atari döneminin en iyi kavgacılarından esinlenilen Combo Crew hareketlerinizi bozacak hiçbir sanal tuşun bulunmadığı gerçek bir mücadeledir.


Dokunmatik kontroller sorunsuz, hassas ve öğrenmesi kolay: yumruk / tekme atmak için bir parmakla kaydırma, kontra yapmak için dokunma ve özel kombolar için iki parmakla kaydırma yeterli. Süper kombo göstergeniz dolduğunda, kıyamet vakti geldi demektir - efsanevi kombolarla kötü çocukları yerle bir edebilirsiniz.

Bu aksiyonla dolu dövüş oyununu tek başınıza oynayabilir ya da tüm ekibinizi çağırabilirsiniz! Çevrimiçi arkadaşlarınızı nakavttan kurtarabilir (ya da sizi kurtarmalarını isteyebilir) ve global lider panolarında yüksek puan mücadelesi verebilirsiniz. Arena tarzı bölümlerdeki hızlı yakın dövüşler, Combo Crew oyununda ilerlerken heyecanın hiç azalmamasını sağlıyor. Yüzlerce görev, açılmayı bekleyen özellikler ve sonsuz mod sayesinde oyunu elinizden düşüremeyeceksiniz.


▶ Özellikler:


• Parmaklarınızla dövüşün: çılgın komboları tetiklemek için düşmanlarınızı kesip biçin, savunmak için dokunun. Sanal D ped kullanılmayan modern bir dövüş oyunu!
• Cihazlar arasında eşzamansız çoklu oyuncu imkanı veren ilk mobil dövüş oyunu. Arkadaşlarınızı kurtarın ya da onlar sizi kurtarsın!
• Muhteşem kombo sistemi ve süper hareketlerle gerçek bir atari deneyimi.
• Kendilerine has dövüş tarzlarına sahip birçok kahraman ve öğrenilmeyi bekleyen 80'den fazla hareket.
• Yüzlerce görev - tek başınıza tamamlayabilir ya da çevrimiçi arkadaşlarınızla yüksek puan mücadelesi yapabilirsiniz.
• Sonsuz puan modu, açılmayı ve toplanmayı bekleyen özellikler - tekrar tekrar oynamanız için tonlarca sebep.
• Cihazlarınız arasında otomatik olarak eşzamanlamak için oturum açın.
• Akıllı telefon veya tablet cihazınızda sorunsuz çalışır
• Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi.

Combo Crew v1.1.0 ekran görüntüleri Combo Crew v1.1.0 ekran görüntüleri Combo Crew v1.1.0 ekran görüntüleri Combo Crew v1.1.0 ekran görüntüleri Combo Crew v1.1.0 ekran görüntüleri

Yorumlar

Combo Crew v1.1.0 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
asdfasd349 yıl önce
Acilmiyo
TheGamer549 yıl önce
Guzel bi oyun tablette sorünsuz calisiyor