Hide.io ikon

Hide.io APK

v26.1.2

io oyunları arasında oldukça farklı bir hikayeye sahip olan Hide.io ile çevrimiçi çok oyuncularla nesneleri saklama yarışına girişiyorsunuz.


Küçük boyutlu olduğu kadar oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan oyundaki amacınız nesneleri saklamak ve saklanan nesneleri bulmak. Farklı çevre modellemesiyle tasarlanmış ortamlarda iki farklı oynanış tarzı bulunuyor. Bu tarzlardan birincisi nesne saklamak. Size verilen nesneyi bölüm içerisindeki eşyaların arasına diğer oyuncuların bulamayacağı şekilde saklamanız gerekiyor. İkinci oyun tarzı ise, diğer oyuncuların sakladığı nesneleri bulmak.


Oyundaki bölümleri kazanmak ve puan kazanmanız için hem nesne saklamayı hem de bulmayı size verilen süre içerisinde başarıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her iki görev için bazı yardımcı materyaller bulunuyor; bu materyalleri oyundan kazanacağınız ödül puanlarla alabileceğiniz gibi, parayla da satın alabiliyorsunuz. IO oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle telefonunuzda olmalı. Hide.io APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hide.io APK son sürüm ile;

Oyun performansı optimize edilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder