Hide.io ikon

Hide.io

v18.0.6

io oyunları arasında oldukça farklı bir hikayeye sahip olan Hide.io ile çevrimiçi çok oyuncularla nesneleri saklama yarışına girişiyorsunuz.

 

Küçük boyutlu olduğu kadar oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan oyundaki amacınız nesneleri saklamak ve saklanan nesneleri bulmak. Farklı çevre modellemesiyle tasarlanmış ortamlarda iki farklı oynanış tarzı bulunuyor. Bu tarzlardan birincisi nesne saklamak. Size verilen nesneyi bölüm içerisindeki eşyaların arasına diğer oyuncuların bulamayacağı şekilde saklamanız gerekiyor. İkinci oyun tarzı ise, diğer oyuncuların sakladığı nesneleri bulmak.

 

Oyundaki bölümleri kazanmak ve puan kazanmanız için hem nesne saklamayı hem de bulmayı size verilen süre içerisinde başarıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her iki görev için bazı yardımcı materyaller bulunuyor; bu materyalleri oyundan kazanacağınız ödül puanlarla alabileceğiniz gibi, parayla da satın alabiliyorsunuz. IO oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle telefonunuzda olmalı. Hide.io APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sohbet engelleme özelliği güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv18.0.6

GeliştiriciiGene

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi28.06.2017 - 13:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme525

Dosya boyutu 74.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7658

Güvenlik seçicileri
Hide.io eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Hide.io versiyonları:
  • 1. Hide.io v17.0.6
  • 2. Hide.io v11.1.0

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder