Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Hide.io

Hide.io

v11.1.0
reklamlar
Hide.io
Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io ekran görüntüleri Hide.io tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Hide.io Açıklama

io oyunları arasında oldukça farklı bir hikayeye sahip olan Hide.io ile çevrimiçi çok oyuncularla nesneleri saklama yarışına girişiyorsunuz.

 

Küçük boyutlu olduğu kadar oldukça eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan oyundaki amacınız nesneleri saklamak ve saklanan nesneleri bulmak. Farklı çevre modellemesiyle tasarlanmış ortamlarda iki farklı oynanış tarzı bulunuyor. Bu tarzlardan birincisi nesne saklamak. Size verilen nesneyi bölüm içerisindeki eşyaların arasına diğer oyuncuların bulamayacağı şekilde saklamanız gerekiyor. İkinci oyun tarzı ise, diğer oyuncuların sakladığı nesneleri bulmak.

 

Oyundaki bölümleri kazanmak ve puan kazanmanız için hem nesne saklamayı hem de bulmayı size verilen süre içerisinde başarıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Her iki görev için bazı yardımcı materyaller bulunuyor; bu materyalleri oyundan kazanacağınız ödül puanlarla alabileceğiniz gibi, parayla da satın alabiliyorsunuz. 

reklamlar

Hide.io Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: