Nobodies: Murder cleaner ikon

Nobodies: Murder cleaner APK

v3.5.43

Nobodies: Murder cleaner APK oyununda macera dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Nobodies, cinayet yerlerinde temizlik yapmanız gereken ilginç ve sıradışı bir oyun. Bu oyunun hikayesinde büyük mafyalar var. Ancak siz mafya rolünde değil, onların geride bıraktıkları izleri yok etmeye çalışan dedektif benzeri bir görevi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Görevleriniz arasında mafyaların işledikleri cinayetleri temizlemek, delilleri yok etmek ve diğer tüm ipuçlarını ortadan kaldırmak bulunuyor.


Sıradışı oyun hikayesine sahip olan Nobodies hem hızlı düşünme hem de becerikliliği gerektiren bir oyun. Görevi aldıktan sonra polisten önce olay yerine ulaşmanız şart. Üstelik hızlıca hareket ederek delilleri tamamen ortadan kaldırmanız gerekiyor.


Nobodies'te 10'dan fazla cinayet görevi, yapbozlarla dolu görevler ve fantastik sahneler sizi sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Nobodies APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunu.

Nobodies: Murder cleaner nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Nobodies: Murder cleaner APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Nobodies: Murder cleaner ekran görüntüleri Nobodies: Murder cleaner ekran görüntüleri Nobodies: Murder cleaner ekran görüntüleri Nobodies: Murder cleaner ekran görüntüleri Nobodies: Murder cleaner ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder