Redbros ikon

Redbros APK

v3.00

Redbros, küçük kahramanlarınızla kalelerinizi düşman işgalinden kurtarmaya çalıştığınız eğlenceli bir macera oyunu.

 

Oyunun hikayesi kötü karakter İskelet Kral'ın kulelerinize saldırması ve işgal etmesiyle başlıyor. İşgale karşı kullanabileceğiniz toplam 47 Redbros karakteri var ve hepsini parmak dokunuşuyla yönlendiriyorsunuz. Duyunca biraz -basit gelebilir, ama oyunun en önemli özelliği tam olarak bu. Ekrana yapacağınız parmak hareketleriyle aynı zamanda hem karakterlerinizin saldırı stratejisini belirliyor hem de meteor, bomba ve ışınlanma gibi özel güçleri harekete geçiriyorsunuz. Bu güçleri kullanmanız gereken yeri iyi belirlemeniz şart, yoksa düşman askerlerinin bazı bölgelere bıraktığı bulmaca tuzakları yanlışlıkla kendi sonunuzu getirebilirsiniz.

 

Redbros'un grafikleri oldukça eğlenceli, düz ve dik bir platform üzerinde modellenmiş savaş animasyonlarıyla oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik 100'den fazla bölümle farklı farklı görevler ve başarılar elde edebiliyorsunuz. Eğlenceli macera oyununu oynamak için APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Redbros ekran görüntüleri Redbros ekran görüntüleri Redbros ekran görüntüleri Redbros ekran görüntüleri Redbros ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder