Slink.io - Yılan Oyunları ikon

Slink.io - Yılan Oyunları

v2.2.5

Slink.io - Yılan Oyunları, Android için geliştirilen IO tabanlı bir yılan oyunudur.


IO tabanlı oyunlarda bildiğiniz gibi oyuncular en yüksek skoru kazanmak için mücadele ediyor. Slink.io'da da bu sefer en yüksek skoru yılanınızı kontrol ederek kazanmaya çalışıyorsunuz. Yılanlar çoğu insana korkutucu gelse de bu oyundaki gayet sevimli. Yapmanız gereken yılanınızla birlikte sizden küçük diğer oyuncuları yemek ve onların puanlarını toplamak. Bu sayede en yüksek skoru kazanacak ve oyundaki birinciliği kovalayacaksınız.


Android IO oyunları arasında oldukça popüler olan Slink.io ücretsiz olarak sunuluyor. Slink.io APK dosyasını hemen indirerek yılanınızla birlikte skor yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Slink.io - Yılan Oyunları ekran görüntüleri Slink.io - Yılan Oyunları ekran görüntüleri Slink.io - Yılan Oyunları ekran görüntüleri Slink.io - Yılan Oyunları ekran görüntüleri Slink.io - Yılan Oyunları ekran görüntüleri

Yorumlar

Slink.io - Yılan Oyunları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Slink.io - Yılan Oyunları v2.2.5 için
Çok güzel bir oyun ben bu oyuna bayıldım.Kesinlikle tavsiye ederim. mükemmelll