Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ikon

Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal APK

v1.0.0

Westland Survival APK, vahşi batı temali fantastik bir hayatta kalma oyunudur.


Heybetli bir kovboy karakterini kontrol edeceğiniz Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal oyununda, hayatta kalmak için diğer kovboylara karşı fantastik bir mücadele veriyorsunuz. MMORPG tabanlı geliştirilen oyunun kurgusu hayatta kalma üzerine kurulu, ancak bu sefer karşımızda vahşi batı teması ve fantastik bir savaş haritası var.


Oyun hayatta kalma tarzında geliştirilmiş olsa da aslında bildiğimiz kurgusundan daha geniş içeriğe sahip. Çünkü Westland Survival'da ticaret yapma, arkadaşlık kurma, barınacak bölgeler inşa etme gibi geniş bir hikaye oyuncuları bekliyor. Oyundaki tüm kovboylar sizin gibi gerçek oyunculardan oluştuğu için kendi güvenliğinizi sağlamak ve rakip kovboylara karşı dikkatli olmak zorundasınız.


Helio Games ekibi tarafından geliştirilen oyun hem hikaye hem de aksiyon sevenler için gayet ideal. Westland Survival APK kurulum dosyasını Cepde üzerinden indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ekran görüntüleri Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ekran görüntüleri Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ekran görüntüleri Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ekran görüntüleri Westland Survival - Vahşi Batı'da hayatta kal ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder