SoundCloud: müzik & audio ikon

SoundCloud: müzik & audio APK

v2020.10.19-release

SoundCloud APK, on binlerce şarkıyı Android telefon ve tabletlerinize getiriyor.


SoundCloud uzun zamandır müzik piyasasında olan bir uygulama. Güncel şarkılar, yeni albümler, mix'ler, DJ çalışmaları ve aklınıza gelebilecek her türlü müziğe SoundCloud üzerinden ulaşabilirsiniz. Spotify ve YouTube Müzik'e benzer olsa da aslında SoundCloud daha çok amatör şarkılarla öne çıkmayı başarmış durumda. İsteyen her insan söylediği şarkıları platforma taşıyarak milyonlarca insana ulaşabiliyor.


SoundCloud'ın bir diğer özelliği de playlist oluşturarak bunu herkesle paylaşabilmeniz. Platform üzerindeki şarkılardan bir liste yaptığınızda bunu diğer insanlar görebilir ve sizi takip edebilir. Bu sayede de diğer insanlarla etkileşim kurmanız mümkün oluyor.


Android telefonunuzdan müzik dinlemeyi seviyor ve yeni müzikleri keşfetmek istiyorsanız SoundCloud uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz, kullanmak için SoundCloud APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.

SoundCloud: müzik & audio nasıl kurulur?

Bu uygulama XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SoundCloud: müzik & audio APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SoundCloud: müzik & audio ekran görüntüleri SoundCloud: müzik & audio ekran görüntüleri SoundCloud: müzik & audio ekran görüntüleri SoundCloud: müzik & audio ekran görüntüleri SoundCloud: müzik & audio ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder