Google Street View ikon

Google Street View APK

v2.0.0.243870593

Google'ın Maps özelliğinden ayırarak farklı bir hizmet ile kullanıcılara sunduğu Google Street View dünyadaki birçok önemli konumu önünüze getiriyor.

 

Şu an için genel olarak dünya tarihine iz bırakan anıtlar, müzeler, turistik yerler, popüler cadde ve mekanların görülebildiği Street View, eğer kaydetmişse belli bir koordinattaki görüntüleri de gösterebiliyor. Google'ın görevlendirdiği bir ekip ile çekilen görüntülere ek olarak kullanıcıların kendi çekimlerine ait görüntüler de mevcut.

 

Google tarafından özel olarak oluşturulan koleksiyonlar dahil bütün görüntüler panoramik olarak görüntülenebiliyor. Ayrıca uygulamaya yeni eklenen 360 derece görüntüleme seçeneği de yeni kayıtlar için olağanüstü görünümler sunmayı sağlamayı hedefliyor.

 

Google Street View'e fotoğraf çekerek katkı sunmak oldukça kolay. Google hesabınızla giriş yaptığınız uygulamada herhangi bir kamera aksesuarına gerek kalmadan telefon veya tabletinizin kamerasıyla kaydedeceğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Eğer 360 derece veya panoramik fotoğraflar çekmek ve paylaşmak isterseniz küre kamera aksesuarı kullanmanız gerekiyor. Paylaşacağınız veya arkadaşlarınızın paylaştığı görüntüleri panorama koleksiyonunuza ekleyerek istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.

Google Street View ekran görüntüleri Google Street View ekran görüntüleri Google Street View ekran görüntüleri Google Street View ekran görüntüleri Google Street View ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sokak Görünümü özelliği eklenmiş. Sokakta olduğunuz herhangi bir an bu modu açarak uygulamanın otomatik olarak kayıt yapmasını sağlayabilirsiniz,

Video Modu'na kat ettiğiniz mesafeyi gösterme özelliği eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Artıları

İçerik paylaşma desteği,

Panorama koleksiyonları ile kaydedilebilen konumlar,

Dünyanın birçok noktasını anında görüntüleyebilme,

Akıcı uygulama geçişleri.

Eksileri

İnternet bağlantısı olduğu halde arasıra bağlantı yok hatası veriyor.

Yorumlar

Google Street View için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Google Street View v2.0.0.153627631 için
Sahislarin cektigi 360 fotograflara yön oklari nasil konur?
Kullanıcı resmi
hsnDnz4 yıl önce Google Street View v2.0.0.153627631 için
Merhaba, yön okları Google tarafından koyuluyor. Kullanıcılar sadece resimleri yükleyebiliyor.