Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon ikon

Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon APK

TomTom GPS uygulamasını sorunsuz bir şekilde kurmak için yapmanız gerekenler: 
Bu uygulamayı daha önce telefonunuza yüklediyseniz, sorunsuz kurulum için uygulamanın tüm dosyalarını telefonunuzdan silmeniz ve kaldırmanız gerekmektedir. 
Bağlantı kurulamadı hatasının çözümü, uygulamanın harita dosyalarını, uygulama açıkken telefona atmaktır, yani bağlantı kurulamadı hatasını aldığınız anda harita dosyalarını telefona atmanız gerekmektedir. Dosyaları kopyalama işlemi bittikten sonra, bağlantı kurulamadı hatası ekranında Tekrar Dene tuşuna basıp, uygulamayı kapatıp yeniden başlatmalısınız.

Sitemizden indireceğiniz .zip biçimindeki dosyanın içinde, TomTom uygulamasının APK kurulum dosyasını ve Türkiye haritasını indireceğiniz adresi bulabilirsiniz. İndireceğiniz dosyayı (com.tomtom.turkey)  Sd kartınızın içine kopyalayın, uygulamadan çıkış yapın ve tekrar açın. 
Not: Bu yöntemle, bazı telefonlarda bağlantı kurulamadı hatası çözülmüştür. Bazılarında da bu sorun devam etmektedir. 
Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon ekran görüntüleri Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon ekran görüntüleri Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon ekran görüntüleri Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon ekran görüntüleri

Yorumlar

Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Tom Tom Türkiye v1.0 Apk GPS Navigasyon için
teşekkürler
Ziyaretçi8 yıl önce
süper
eşrefpaşalı8 yıl önce
elinize sağlık saygı sevgi hürmet tessekkür
Ziyaretçi8 yıl önce
slm. anlamadıgım konu uygulamayı telefondan silin diyosunuz ? ardından uygulama acıkken harıtayı cıhaza atın dıyosunuz . anlasılır sekılde acıklamasını yapar mısınız?
wsxcvbnmölp9 yıl önce
internet gerekirmi