İBB Yol Gösteren ikon

İBB Yol Gösteren APK

v1.5.0

İBB Yol Gösteren, İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde canlı trafik yoğunluğuna göre rota çizen başarılı bir navigasyon uygulamasıdır.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen uygulama başta İstanbul olmak üzere Marmara'daki tüm şehirler için navigasyon desteği sunuyor. Gitmek istediğiniz herhangi bir kafe, hastane, devlet kurumu veya sokak numarasını İBB Yol Gösteren'in arama kısmına yazdığınızda trafik yoğunluğuna göre belirlenmiş güzergah seçeneklerini görebiliyorsunuz. Sizin için en uygun olanı seçtiğinizde uygulama gideceğiniz yere kadar size eşlik ediyor. Seyahat sırasında güzergahtaki trafik kazaları veya sinyalizasyon hataları nedeniyle yolun tıkanması durumunda alternatif güzergahlara yönlendiriliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren sadece araba sürücüleri için değil, yayalar için de kullanışlı özelliklere sahip. Bunların arasında en öne çıkanı toplu ulaşım seferlerine dair detaylı bilgi sunması. Metro, IETT otobüs ve vapurlarının dahil olduğu bu sistemde gideceğiniz yere giden toplu ulaşım araçlarını ve hareket saatlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren tamamen ücretsiz ve herkesin kullanımına açık. APK dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

İstanbul haritası ve toplu taşıma durakları güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder