İBB Yol Gösteren ikon

İBB Yol Gösteren APK

v1.5.0

İBB Yol Gösteren Açıklama

İBB Yol Gösteren, İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde canlı trafik yoğunluğuna göre rota çizen başarılı bir navigasyon uygulamasıdır.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen uygulama başta İstanbul olmak üzere Marmara'daki tüm şehirler için navigasyon desteği sunuyor. Gitmek istediğiniz herhangi bir kafe, hastane, devlet kurumu veya sokak numarasını İBB Yol Gösteren'in arama kısmına yazdığınızda trafik yoğunluğuna göre belirlenmiş güzergah seçeneklerini görebiliyorsunuz. Sizin için en uygun olanı seçtiğinizde uygulama gideceğiniz yere kadar size eşlik ediyor. Seyahat sırasında güzergahtaki trafik kazaları veya sinyalizasyon hataları nedeniyle yolun tıkanması durumunda alternatif güzergahlara yönlendiriliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren sadece araba sürücüleri için değil, yayalar için de kullanışlı özelliklere sahip. Bunların arasında en öne çıkanı toplu ulaşım seferlerine dair detaylı bilgi sunması. Metro, IETT otobüs ve vapurlarının dahil olduğu bu sistemde gideceğiniz yere giden toplu ulaşım araçlarını ve hareket saatlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren tamamen ücretsiz ve herkesin kullanımına açık. APK dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

İstanbul haritası ve toplu taşıma durakları güncellenmiş.
İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

Geliştiriciİstanbul Büyükşehir Belediyesi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi11.02.2018 - 14:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme163

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8231

GÜVENLİKİndireceğiniz İBB Yol Gösteren APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ibb.navi

İBB Yol Gösteren eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm İBB Yol Gösteren versiyonları:
  • 1. İBB Yol Gösteren v1.3.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder