İBB Yol Gösteren ikon

İBB Yol Gösteren

v1.5.0

İBB Yol Gösteren, İstanbul ve Marmara Bölgesi'nde canlı trafik yoğunluğuna göre rota çizen başarılı bir navigasyon uygulamasıdır.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen uygulama başta İstanbul olmak üzere Marmara'daki tüm şehirler için navigasyon desteği sunuyor. Gitmek istediğiniz herhangi bir kafe, hastane, devlet kurumu veya sokak numarasını İBB Yol Gösteren'in arama kısmına yazdığınızda trafik yoğunluğuna göre belirlenmiş güzergah seçeneklerini görebiliyorsunuz. Sizin için en uygun olanı seçtiğinizde uygulama gideceğiniz yere kadar size eşlik ediyor. Seyahat sırasında güzergahtaki trafik kazaları veya sinyalizasyon hataları nedeniyle yolun tıkanması durumunda alternatif güzergahlara yönlendiriliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren sadece araba sürücüleri için değil, yayalar için de kullanışlı özelliklere sahip. Bunların arasında en öne çıkanı toplu ulaşım seferlerine dair detaylı bilgi sunması. Metro, IETT otobüs ve vapurlarının dahil olduğu bu sistemde gideceğiniz yere giden toplu ulaşım araçlarını ve hareket saatlerini uygulama arayüzünden takip edebiliyorsunuz.


İBB Yol Gösteren tamamen ücretsiz ve herkesin kullanımına açık. APK dosyasını indirerek kullanabilirsiniz.

İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri İBB Yol Gösteren ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

İstanbul haritası ve toplu taşıma durakları güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.0

Geliştiriciİstanbul Büyükşehir Belediyesi

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi11.02.2018 - 14:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme104

Dosya boyutu 98.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8231

Güvenlik seçicileri
İBB Yol Gösteren eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm İBB Yol Gösteren versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder