SpeedView Pro v3.1.2 ikon

SpeedView Pro v3.1.2 APK

SpeedView Pro v3.1.2 Açıklama

Android telefonlar için hız ölçme programıdır. GPS yardımıyla yüksek oranda hassasiyet gösteren ve doğru sonuçlar veren uygulama ile yürüme, bisitlet, motorsiklet ve araba hızlarını ölçebiliyorsunuz. SpeedView Pro uygulaması isterseniz bu hızları bir grafik halinde size listeleyebiliyor.


Uygulamanın en önemli özelliği hız uyarısıdır: Sizin belirleyeceğiniz hız limiti geçildiğinde program sizi uyarıyor ve mevcut hızınızı düşürmenizi öneriyor. Bunun dışında dikkat çeken bir diğer özellik HUD modu. Uygulamanın HUD modunu aktif edip telefonunuzu arabanın ön konsolu üzerine koyarak hız limitini arabanın ön camına yansıtabiliyorsunuz. Tabii bunun için havanın karanlık olması gerekiyor. Bu özelliği buradaki videoyu izleyerek daha detaylı görebilirsiniz.


Uygulamanın genel özellikleri:

- Arkaplanda çalışabilme,

- Pusula,

- HUD modu,

- Hız grafiği,

- Mil, kilometre ve deniz mili olarak gösterim desteği,

- GPX desteği ile Google Earth ile uyumlu çalışabilme.


SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri

Yorumlar

SpeedView Pro v3.1.2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
serkan 19 yıl önce
Neden bende hiç açmaz.