SpeedView Pro v3.1.2 ikon

SpeedView Pro v3.1.2 APK

SpeedView Pro v3.1.2 Açıklama

Android telefonlar için hız ölçme programıdır. GPS yardımıyla yüksek oranda hassasiyet gösteren ve doğru sonuçlar veren uygulama ile yürüme, bisitlet, motorsiklet ve araba hızlarını ölçebiliyorsunuz. SpeedView Pro uygulaması isterseniz bu hızları bir grafik halinde size listeleyebiliyor.


Uygulamanın en önemli özelliği hız uyarısıdır: Sizin belirleyeceğiniz hız limiti geçildiğinde program sizi uyarıyor ve mevcut hızınızı düşürmenizi öneriyor. Bunun dışında dikkat çeken bir diğer özellik HUD modu. Uygulamanın HUD modunu aktif edip telefonunuzu arabanın ön konsolu üzerine koyarak hız limitini arabanın ön camına yansıtabiliyorsunuz. Tabii bunun için havanın karanlık olması gerekiyor. Bu özelliği buradaki videoyu izleyerek daha detaylı görebilirsiniz.


Uygulamanın genel özellikleri:

- Arkaplanda çalışabilme,

- Pusula,

- HUD modu,

- Hız grafiği,

- Mil, kilometre ve deniz mili olarak gösterim desteği,

- GPX desteği ile Google Earth ile uyumlu çalışabilme.


SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri SpeedView Pro v3.1.2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 yıl önce

Eklenme tarihi02.05.2013 - 01:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme8646

Dosya boyutu 1.58 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 3602

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

5 kullanıcı oyuna göre

SpeedView Pro v3.1.2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu uygulamayı oylayın:
Yorumu Gönder
serkan 111 yıl önce
Neden bende hiç açmaz.